3,7
98 ocena

To jest najlepszy 👍👍👍👍.

Polewa w końcu o fajnej konsystencji, w sam raz! Mam smak solony karmel i jak dla mnie komuś posmakowała sól aż do przesady.... Inaczej byłoby bardzo dobrze! Nie pachnie chemicznie, smakuje świetnie, konsystencją najbardziej zbliżony do opcji kalorycznej.

Trzeba uważać na tę konsystencję. Ma bardziej kremową konsystencję, czego się nie spodziewałam, myślałam, że będzie to polewa. Nie przepadam za smakiem masła orzechowego i czekolady, ma intensywny smak, do którego nie wiem, co porównać.

Orzechy laskowe smakują jak monte w twarożku 😍. Konsystencja jest bardziej wodnista niż np. syropów Bodylab, ale mi osobiście to nie przeszkadza. Dla mnie minusem jest duże opakowanie, jestem przyzwyczajony do posiadania wielu smaków i ich rotacji, więc ciężko mi to zjeść 😁.

Dla mnie smakuje najlepiej. Konsystencja też mi odpowiada. Nigdy nie jadłem lepszej polewy niskowęglowodanowej.

Dla mnie świetny dodatek do owsianki. Teraz w diecie super zamiennik słodzika 🙏🏼 nie mam jeszcze dużego doświadczenia z innymi

Szczerze mówiąc, jestem bardzo rozczarowany sztucznym smakiem tego lukru. Jestem przyzwyczajona do produktów ze sztucznymi słodzikami, ale smak tego produktu przypomina roztopiony plastik.

Konsystencja produktu jest naprawdę świetna - syrop jest pięknie gęsty, rzadko spotykany na rynku. Jednak smak Eggnog nie do końca przypadł mi do gustu. Jest dość sztuczny i dziwny. Jednak nadal go używam, nie wyrzuciłam :-)

Próbowałem zamówić, ale nigdy więcej :D Smak jest cholernie niedobry! Chemiczny i naprawdę kiepski, już nie to :(

To jest niestety bardzo niedobre... a co ja mogę powiedzieć, bo zazwyczaj jem wszystko :D nie wiem czy produkt ma tak smakować i wyglądać, czy skończył mi się zepsuty egzemplarz. konsystencja jest totalnie wodnista, mimo że na opakowaniu jest napisane "super creamy", a smak jest brutalnie kwaśny, aż pali w język... duże rozczarowanie, pewnie pójdzie do kosza :(.