Amix Monohydrat Kreatyny

15
odpowiedzianych pytań
Witam, czy trzy tabletki dziennie należy przyjmować rano, po południu i wieczorem, czy wszystkie trzy przed treningiem i wszystkie trzy po południu w dzień nietreningowy?
Witam. Mam 2 pytania. Pierwsze - czy mogę łączyć ten produkt z kreatyną w proszku firmy Reflex? Chodzi mi o to, że w dni treningowe mieszam proszek z białkiem. W dni nietreningowe wolałbym po prostu połknąć kapsułkę. Po drugie - ile gramów kreatyny znajduje się w 3 kapsułkach? Chyba, że chodzi o dawkę 3 kapsułek dziennie.
Witam, Mam pytanie odnośnie dawkowania. Tutaj piszecie 6 kapsułek dziennie, a na opakowaniu jest napisane 3 kapsułki dziennie. Gdzie jest prawda🤔🤔 Dziękuję
Witam, chciałbym zapytać czy to ma być brane tylko w dzień treningowy czy codziennie. Dzięki za odpowiedź
Witam, chciałbym zapytać, kiedy Amix Creatine Monohydrate 1000g będzie z powrotem w magazynie, z góry dziękuję.
Witam. Czy nawet przy tabletkach nie ma fazy nasycenia? Ewentualnie ile powinno się przyjmować.
Witam, czy ta kreatyna jest dawkowana tak samo jak wszystkie inne i czy jest zgodna z cyklem kreatynowym? Np. przez 4 tygodnie brać 5g dziennie rano w dni nietreningowe a w dni treningowe zaraz po treningu i po 4 tygodniach przerwa na 5 tygodni i znowu około? Dzięki;)
Witam Wasza opinia na temat połączenia monohydratu kreatyny AMIX i MUSCLEPHARM COMBAT POWDER? Dzięki
Chcę tylko zapytać, wszędzie na ulotkach jest napisane 6 kapsułek 60 minut przed treningiem, ale teraz usłyszałem, że powinienem wziąć 6 kapsułek po treningu, czyli 12 tabletek dziennie! Pytam tylko, żeby się upewnić, że ma to jakieś działanie i nie zaszkodzi mojemu zdrowiu! Dziękuję za odpowiedź!
jak długo należy przyjmować kreatynę i jaki sposób zalecasz? 5 dni w pierwszej fazie i 3 tygodnie w drugiej?.. :)