20
odpowiedzianych pytań
Witam, czy planujecie również większe opakowania?
Witam, czy planujecie wprowadzić na rynek VEGAN omega 3 z alg? Dziękuję.
Witam, czy mogę zapytać czy mogę brać omegas3 w wieku 15 lat? Czy jest jakaś inna dawka w porównaniu do dorosłych? Chciałbym też zapytać czy mogę łączyć omega3 z witaminą D3+K2 i magnezem?
Witam, Chciałbym zapytać jaka jest stabilność oksydacyjna w godzinach? Z góry dziękuję za odpowiedź 😊
Witam, jaka jest ilość witaminy A w 1 kapsułce? Dziękuję
Witam, czy Vilgain Omega-3 zawiera ekstrakt z rozmarynu? Czy jest odpowiedni dla kobiet w ciąży? Jeśli chodzi o tokoferole - jaka jest ich ilość, aby nie nadużywać wit. E? Z góry bardzo dziękuję. JN
Witam, chciałbym zapytać, w opisie produktu piszecie, że te Omega 3 są wzbogacone tokoferolami, ale nie są one wymienione w składzie, więc jak to jest z ich zawartością w tym produkcie? Z góry dziękuję
Witam, mam pytanie dotyczące przechowywania. Piszecie, że Omega powinna być przechowywana w chłodnym miejscu. O jakim zakresie temperatur mówimy? Czy mogę ją przechowywać w lodówce, czy wystarczy temperatura pokojowa (i nie wpłynie to na składniki aktywne)? Z góry dziękuję.
Co się stało z Golden Omega? Dlaczego już jej nie oferujecie? :(
Cześć, czy to normalne, że Omegi po otwarciu są sklejone w jedną wielką bryłę? Można je rozdzielić tylko ręcznie i są dość mocno sklejone :)