4,5
1613 ocena

Dla mnie spore rozczarowanie. Czekolada ma grubą warstwę, tłustą konsystencję i taki dziwny "ogonek". W środku jest bardzo mało masła orzechowego, więc orzeszki i czekolada nie mieszają się w smaku, za to czekolada jest bardzo dominująca.

Bardzo rozczarowujące. Uwielbiam masła orzechowe i białą czekoladę, ale to jest dalekie od smaku obu składników. Czekolada smakuje dziwnie nieświeżo. Masła orzechowego jest mało, więc niestety przeważa stęchła część "czekolady". Wolałabym raz na jakiś czas zjeść "prawdziwe" babeczki :)

Muszę się zgodzić, degustuję teraz pierwszy raz i wyczuwam zepsute arazydy. Czekolada w ogóle nie smakuje dobrze. Nie bałabym się nazwać tego wręcz obrzydliwością. Wyrzucam pozostałe dwie sztuki z opakowania.
1
Cześć Ivana, bardzo nam przykro, że produkt Ci nie odpowiada. Nasze babeczki Vilgain składają się w 1/3 z prażonych orzeszków ziemnych, wysokiej jakości białej czekolady, a wszystkie pozostałe składniki pochodzą z upraw ekologicznych. Ponadto, w porównaniu do standardowych Butter Cups, nie zawierają one żadnych sztucznych aromatów, dzięki czemu można poczuć różnicę w smaku. Jednak dla pewności wysłaliśmy do Ciebie e-mail, aby sprawdzić Twoje wrażenia. Życzymy miłego dnia,

Rozczarowujące, czekolada w ogóle nie smakuje dobrze

Spodziewałem się smaku białej czekolady, ale "czekolada" smakowała tylko jak tłuszcz maślany

Niestety nie zrobiła na mnie wrażenia, nie zachwyciła smakiem. Prawdopodobnie spodziewałem się lepszej jakości czekolady i mocniejszego smaku. Czekolada ma dziwny posmak. Praktycznie nie czułam smaku masła :-(.

Niestety nie wyczułem nic poza masłem kakaowym, nijakim do nieprzyjemnego smaku.

Niebo w moich ustach, moje uzależnienie!

Smak nie był zły, ale znam lepsze warianty

Rozczarowujące🫣 Bez smaku, wypełnienie sztywne, sztuczne

Osobiście byłem bardzo zaskoczony koszykiem. Przyjemne małe ml do uzupełnienia energii z pełnym smakiem 😊