4,7
621 ocena

Pokrywka jest trudniejsza do zamknięcia, poza tym produkt jest w porządku.

Shaker działa

Cześć Natalie, jeśli shaker nie jest w porządku, prosimy o kontakt ze zdjęciami na adres podpora@aktin.cz. Miłego dnia :).

Nic do zarzucenia. 👍

Dobra jakość, dobre, praktyczne

sam shaker jest w porządku, ale pokrywka jest trudna do zamknięcia :/

Cześć Peter, dzięki za opinię. Jeśli czapka nie pasuje, prześlij nam zdjęcia na adres podpora@aktin.cz. Natychmiast sprawdzimy produkt. Miłego dnia 😊.

Shaker mi odpowiada, jest świetny😊

Mam mniejszą białą wersję 300 ml, świetny rozmiar i ładnie wygląda

Myślałem, że będzie to ten sam shaker co w większym rozmiarze, który jest o tyle fajny, że ma wypukłe dno, co znacznie ułatwia czyszczenie, ale nie, ten mały jest najwyraźniej produkowany gdzie indziej i jest jakości najbardziej lepkiego shakera "nutrend" przemianowanego na Aktin, płaskie dno i zamiast metalowej spirali, zwykłe plastikowe sitko, które też jest dość kiepskie do mycia. Więc jak dla mnie nie polecam.

Cześć Pavel, dzięki za opinię. Shaker Vilgain (w przeciwieństwie do Vilgain Shaker Pro) zawiera wewnętrzne sitko i ma standardowe dno. Wszystkie informacje można znaleźć w szczegółach produktu. Shaker można również włożyć do zmywarki, aby ułatwić mycie sitka. Całą gamę shakerów można znaleźć tutaj https://aktin.cz/shakery-lahve-a-barely, wybór należy do Ciebie :). Miłego dnia

Pokrywa nie zamyka się całkowicie, ale nadal doskonale uszczelnia

Cześć Martin, dzięki za opinię. Nie bój się naciskać mocniej z tego typu zamknięciem. Jeśli nasadka nadal nie zamyka się całkowicie, skontaktuj się z nami i ewentualnie odeślij produkt. Natychmiast sprawdzimy shaker. Życzymy miłego dnia.

Wysokiej jakości wytrząsarka, bez wycieków