4,7
820 ocena

Shaker trudno się zamyka. Bardzo często jest nieszczelny. Gwinty źle dopasowane do siebie.

Mały rozmiar, ale działa dobrze z zalecaną ilością porcji.

Shaker jest ładny, ale nie przecieka.

Cześć Pavla, dziękujemy za opinię. Przykro nam, że shaker przecieka. Został on jednak zaprojektowany tak, aby nie przeciekać ani kropli. Jeśli więc uważasz, że produkt nie działa dobrze, skontaktuj się z nami wraz ze zdjęciami pod adresem podpora@aktin.cz, chętnie przyjrzymy się temu razem z Tobą. Życzymy miłego dnia.

Absolutnie najsłodszy shaker 😍 w recenzjach jest wiele skarg na zamknięcie... nie przeszkadza mi to 😁... Kupię więcej przy następnym zamówieniu, nigdy nie możesz mieć wystarczającej ilości shakerów, a ten jest niesamowity 😁😁😍

Jestem całkiem zadowolony, ale pokrywka mogłaby być lepiej zaprojektowana - jest przykręcana i czasami rowki nie pasują prawidłowo i trzeba ją wielokrotnie zamykać, aby naprawdę uszczelnić (zauważyłem to po pierwszym umyciu shakera w zmywarce, może była mała rysa na plastiku).

Myślę, że ma zbyt cienki gwint na pokrywie, a zwłaszcza na małej nasadce. Zdarzyło mi się, że nie ma gwintu i przecieka przy potrząsaniu.

Cześć Radek, bardzo nam przykro, że nie jesteś w pełni zadowolony z shakera. Uszczelka powinna być naprawdę szczelna, aby ani jedna kropla nie wyciekła z wytrząsarki. W mailu masz wiadomość od nas, chętnie wspólnie przyjrzymy się Twojej sytuacji. Życzymy miłego dnia.

Przecieka na wszystkich możliwych łączeniach, zwróciłem produkt bez żadnych problemów

Cześć Tadeáš, wypróbowaliśmy shaker po jego zwrocie i nie przeciekał 😊. Jednak rozwiązaliśmy z Tobą reklamację. Życzymy miłego dnia.

idealnie pasuje do mojej torebki i jest niesamowicie uroczy 🥹

Kupiłem czarny i jest prawie nieprzezroczysty, więc praktycznie nie widać miarki. Muszę odmierzać wodę w innym pojemniku. To bardzo rozczarowujące.

nie zawiedzie :D