Shaker - opinie
Shaker super, nie przecieka, działa jak powinien. Jestem zadowolona 🙂
Super rozmiar i łatwo się myje
nie do końca solidne zamknięcie...
Super shaker
bardzo praktyczny, łatwy do utrzymania w czystości, a przede wszystkim jest super praktyczny i przezroczysty
Wysoka jakość wykonania. Doskonale miesza odżywki. Polecam.
Trochę trudniej zakręca się pokrywkę, ale to nic strasznego. Poza tym dobrze uszczelnia i napój nie przecieka. Osobiście poprawiłabym widoczność ilości zawartości w shakerze. Na zewnętrznej stronie co prawda jest miarka, ale przez ciemny kolor nie widać poziomu napoju. Poza tym jak na tę cenę – absolutnie rewelacyjna jakość.
Przy dużej manipulacji przecieka.
po około 3 miesiącach w pierwszym shakerze materiał na zamknięciu pokrywki się poluzował, po prostu się oderwał. To jest mój drugi shaker, ale biorąc pod uwagę niewielką kwotę, jest to w porządku, spełnił swoje zadanie.
W pełni odpowiada. Uszczelnia.