Vilgain Grass-Fed Whey Protein

132
odpowiedzianych pytań
Witam, kupiłem próbki Vilgain grass-fed ale mam problem z grudkami. Mieszam to w shakerze z sitkiem i na przykład Vilgain protein blend miesza się idealnie. Ale wersja Grass-fed ma więcej smaków, więc chciałbym się na nią przerzucić, ale przeszkadzają mi grudki. Czy shaker spiralny mógłby pomóc? Czy Grass-fed miesza się idealnie? Dziękuję. Martina
Witam, chciałbym zapytać, czy wszystkie smaki Grass-Fed lub pure Whey będą dostępne w dawkach, nie tylko wanilia i czekolada. Dziękuję za odpowiedź, FŽ.
Cześć, czy to jest natywne białko serwatkowe? Dzięki.
Witam, kupiłem Vilgain Grass-Fed protein - solony karmel i są w nim "czarne kropki". Czy to w porządku? Poprzednie białko ich nie miało. Dziękuję za odpowiedź.
Witam, czy w najbliższym czasie będą dostępne marcepanowe ciasteczka z białkiem karmionym trawą Vilgain z pistacjami? Dziękuję za odpowiedź. :)
Czy promocja 2+1 jest nadal ważna? Jeśli tak, jak mogę ją zastosować?
Promocja 2+1 nie może być stosowana w połączeniu z nowym smakiem (sernik jagodowy) lub z białkami Grass-fed, które mają już nowe opakowanie (smak czekoladowy, solony karmel).
Witam, czy w najbliższym czasie zostanie uzupełnione większe opakowanie marcepanowych ciasteczek pistacjowych? Dziękuję.
3
Witam, czy wersja niearomatyzowana jest również słodzona stewią? Dziękuję
1
Cześć, kiedy będzie dostępny smak sernika jagodowego w opakowaniu 30 g?