Grace Louise

Grace Louise

Recenzje

o wow!! smakuje jak wnętrze kinder bueno, takie pyszne i przepyszne, prawdziwa uczta🤩

pyszne, gładkie masło orzechowe! lepsze niż jakiekolwiek kupione w sklepie 🫶🏼🤩💕

najlepsza słodka przekąska w historii!!!