BIO cynamon cejloński - opinie

Napisz recenzję
4,9
599 ocena

Świetny smak.

Uwielbiam ten cynamon. Smakuje dokładnie jak cini minis. Bajeczny.

Okropne! Nie ma w ogóle smaku, spodziewałam się przynajmniej smaku jak te, które można kupić w supermarkecie, te bez nazwy. Przy tej cenie i z nazwą „ceylon”, żeby nie miało żadnego smaku, szczerze mówiąc, byłam w szoku. Jestem fanką Vilgain, ale ten produkt był okropny.

Absolutnie niesamowita, już nigdy więcej tych śmieci z zwykłych sklepów.

Kocham to opakowanie!

Super, polecam

Bardzo smaczne, mogę tylko polecić :)

Bardzo dobra przyprawa.

Super zapach i smak

smakowo normalna, ale ponieważ jest cejlońska, jest zdrowsza :-)

Pokaż wszystkich 100 recenzji