Elektrolity - opinie

Napisz recenzję
4,8
1093 ocena

satysfakcja 100%

Smaczne i szybkie uzupełnienie minerałów.

Najlepsze elektrolity, jakie do tej pory wypróbowałam

Elektrolity uzupełniam nawet podczas pięciokilometrowego biegu. To mój absolutny must have.

Smak jak najbardziej w porządku

Kupiłam sobie elektrolity do codziennego użytku, jestem aktywna i mam niedobór minerałów. Zaczęłam od lemoniady malinowej i od razu się do niej przyzwyczaiłam, a pod koniec nawet na nią czekałam, delikatny słony smak podczas uprawiania sportu bardzo mi odpowiadał. Teraz mam mango i grejpfrut i muszę powiedzieć, że na początku trochę się męczę, brakuje mi tego słonego smaku, jest dla mnie za słodkie. Składam nowe zamówienie i chcę spróbować ogórka z limonką oraz mandarynkę. Poza tym malina jak na razie najlepsza.

Bardzo fajne, lubię też inne smaki.

Dla mnie za słodkie

Wyśmienity

Produkt super, niestety malinowa lemoniada smakuje jak cytrynowy musujący napój, a nie jak malina😕

Pokaż wszystkich 287 recenzji