8
odpowiedzianych pytań
Miłego wieczoru, proszę o poradę, informację, czy flapjack nadaje się również jako szybkie śniadanie, gdy nie biegam dłużej lub muszę zjeść coś w samochodzie. Czy uważasz, że nadaje się tylko jako posiłek przed lub po treningu lub po prostu jako przekąska, czy mogę go również wybrać jako śniadanie między posiłkami.
Witam, kiedy jogurt o smaku malinowym będzie ponownie dostępny? Jest rewelacyjny!!!
Witam, chciałbym ponownie zapytać o datę wprowadzenia do sprzedaży nowego smaku jogurtu/maliny z dłuższym terminem przydatności do spożycia niż listopad tego roku. Dziękuję :)
Witam, chciałabym zapytać o datę wprowadzenia do sprzedaży nowego jogurtu o smaku malinowym. Dziękuję :)
Witam, czy jest możliwość zakupu flapjacków z dłuższym okresem gwarancyjnym. Chciałbym kupić więcej sztuk na dłuższy okres, ale syrop klonowy i kokosowy mają minimalne spożycie do połowy grudnia. Z góry dziękuję.
Witam, po otwarciu należy spożyć w ciągu ilu dni?
Czy skład nie został zmieniony? Miałem wrażenie, że nie ma w nim mleka ani tłuszczu maślanego?
Mam pytanie odnośnie tych flapjacków - czy poleciłbyś je jako przekąskę podczas aktywności fizycznej? Często jeżdżę na rowerze i na średnio długich przejażdżkach (2-3h) jestem przyzwyczajony do noszenia batona Voltage z Nutrend zamiast żeli itp. Rozglądam się więc za zamiennikiem lub alternatywą. Ewentualnie proszę o polecenie jakichś batonów z Waszej oferty. Dzięki :-)