Olej z awokado w sprayu - opinie

Napisz recenzję
5
2010 ocena

Zamawiam regularnie, super produkt :)

Bardzo dobre! Zamawiałem wielokrotnie ponownie!

Używam na milion sposobów. :) Doceniam, że ma neutralny smak, dzięki czemu nie zagłusza innych smaków i pasuje do wszystkiego. Lubię gotować z nim w frytkownicy beztłuszczowej, ale także doprawiam nim sałatki. :)

Super do każdego zastosowania.

Bardzo praktyczne dawkowanie, do gotowania nie używam już niczego innego, polecam

Super olej w sprayu

bardzo często używany, szybkie zastosowanie

Jestem nim zachwycona.

świetny! łatwiej się go dawkuje, odpowiedni do ciepłej kuchni

Super do gotowania, polecam!

Pokaż wszystkie 332 recenzje