Paluszki owsiane BIO - opinie

Napisz recenzję
4,5
530 ocena

Smakują jak od bohémia

w ogóle się nie spodziewałam, że to będzie aż tak dobre, halo?!?! zamawiam regularnie, top przekąska

Mi w ogóle nie smakowało. Bez smaku :D

Zdrowe przekąski.

Nowe uzależnienie

Nie zachwyciły, nie rozczarowały... 🙂

Bardzo smaczne batoniki, ale dotarły całkowicie połamane

smaczna przekąska

Dobra przekąska lub smakołyk na drogę.

Na szybkie zaspokojenie ochoty świetnie

Pokaż wszystkich 111 recenzji