Prebiotic Topping - opinie

Napisz recenzję
4,8
2100 ocena

Owoce leśne są naprawdę pyszne.

Naprawdę mega smaczne, nigdy bym się tego nie spodziewał. Syrop klonowy jest jednak dość słodki, czekolada i truskawka smakują naprawdę naturalnie!!!

Super smak, jest co prawda twardy, ale już się do tego przyzwyczaiłam.

Bardzo smaczne.

Wyśmienity, niezbyt słodki

Smaczne, jak dla mnie nawet trochę za słodkie.

Świetny topping! Lubię go używać do owsianki 😊

smaczny, gęsty

Wyśmienity zarówno pod względem smaku, jak i składu

Pyszne! Bardzo słodkie, ale nie przytłacza, jeśli używać oszczędnie. Świetny smak. Moja jedyna uwaga to, że może być trochę trudno wycisnąć, jeśli jest zimne.

Pokaż wszystkich 555 recenzji