Workout Thong - opinie
Bardzo rozczarowała mnie źle opracowana tabela rozmiarów, która powinna być przejrzystym wskaźnikiem do właściwego wyboru rozmiaru. Kierowałam się tabelą, a efekt jest taki, że otrzymałam malutkie majtki, które nie mogą odpowiadać rozmiarom według tabeli (zmierzyłam siebie i majtki). Poza tym wyglądają na przyzwoitą jakość. Krój z wyższym stanem, ale z absurdalnie wąską gumką, która wbija się i tworzy niekorzystne wcięcia na sylwetce. Najbardziej jednak przeszkadza mi naprawdę źle opracowana tabela rozmiarów.
Ekstremalnie małe, noszę rozmiar S, a L-XL są dla mnie trochę za ciasne. Szkoda, bo inaczej byłyby super.
Pierwszy egzemplarz musiałam zareklamować po 2 założeniach, ponieważ całkowicie pruł się szew, ale ponieważ są świetne, daję im jeszcze jedną szansę. Normalnie nie noszę stringów, ale do biegania są rewelacyjne i w ogóle nie czuję, że je mam. Polecam jednak wybrać większy rozmiar, normalnie noszę 38/M, a lepiej czuję się w L/XL.
Mechacą się. Spełniają swoją funkcję, ale jakość taka sobie.
Bałam się, że będą z nieprzyjemnego materiału, ale są perfekcyjne. Super krój, ładnie leżą.
Dobrze pasuje na rozmiar M
Zazwyczaj noszę rozmiar S/M, w tym przypadku cieszę się, że wybrałam M/L. Dobrze leżą i są wygodne podczas uprawiania sportu.
Są trochę za duże, ale wcale mi to nie przeszkadza. Są wygodne, a materiał jest super.
Raczej mniejsze, ale wystarczająco elastyczne.
Leży perfekcyjnie, świetna zarówno do ćwiczeń, jak i na co dzień. Mogę tylko polecić.