4,8
195 ocena

Niektóre suplementy żelaza powodują u mnie "blaszane usta", Vilgain na szczęście tego nie robi. Polecam.

Świetny produkt, który nie rozbija banku zaludek👍🏻

Super suplement. Nie muszę niepotrzebnie nosić ze sobą dwóch tabletek.

Trudno ocenić efekty, mogę im tylko zaufać. Być może po jakichś dwóch tygodniach zacznę czuć się trochę lepiej, ale to może być płatny efekt, ciężko powiedzieć. W każdym razie opakowanie jest świetne, pudełko praktyczne, po zużyciu na pewno przyda się w domu do innych rzeczy. Zapach czy nieprzyjemny zapach (na który niektórzy narzekają) nie miał miejsca. Nie pachnie gorzej niż inne witaminy czy leki. Tabletki dobrze się "ślizgają", więc w razie potrzeby można je łatwo połknąć bez połykania. Jak na razie bardzo dobrze.

Super produkt, dzięki witaminie c żelazo wykorzystuje swój maksymalny potencjał w organizmie.

Mój wielopak. Nie mam dość ❤️

Nie czułem się dobrze, serce waliło, żołądek bolał.

Witam, w tym przypadku zalecamy konsultację z lekarzem. Problemy mogą być spowodowane na przykład nadmiarem żelaza. Życzymy miłego dnia.

Miałem złe trawienie, bóle brzucha (do tej pory najlepszy Viridian - kompleks żelaza nie pokonał niczego, nawet z apteki)

Cześć Gabriela, niektóre osoby z bardziej wrażliwym układem trawiennym mogą zauważyć, że przyjmowanie suplementów żelaza prowadzi do problemów trawiennych. Spróbuj przyjmować suplement podczas posiłków lub w niewielkich odstępach czasu od posiłków, a problemy powinny zniknąć. Miłego dnia

Żelazko nie sprawiło, że poczułem się zbyt dobrze...

Cześć Katherine, dla optymalnego wchłaniania zaleca się przyjmowanie żelaza z dala od jedzenia, ale jego tolerancja może powodować trudności u niektórych osób. W takim przypadku można spróbować przyjmować go z jedzeniem lub zmienić rodzaj preparatu. Miłego dnia

Świetnie, nie mam na co narzekać