– mikrofiltrowany koncentrat serwatki ze 100% naturalnych surowców, z mleka krowiego BIO
Truskawka 1 000 g
5
Ocena 4.2/5, 5 recenzji
143,99 zł
Cena pierwotna: 169,99 zł
(14,40 zł / 100 g)
-15 % SALE15
Darmowa dostawa
Nowość
Protein bar base
– baza do domowego przygotowania proteinowych batonów bez pieczenia, o wysokiej zawartości białka
1 000 g
3
Ocena 5.0/5, 3 recenzję
159,99 zł
(16 zł / 100 g)
-20 %
Promocja tygodnia
Nowość
Protein bar base
– baza do domowego przygotowania proteinowych batonów bez pieczenia, o wysokiej zawartości białka
500 g
3
Ocena 5.0/5, 3 recenzję
73,59 zł
Cena pierwotna: 91,99 zł
(14,72 zł / 100 g)
-15 %
Promocja tygodnia
Białko roślinne
– smaczne wegańskie białko z pełnym spektrum aminokwasów
Wanilia 1 000 g
379
Ocena 3.5/5, 379 recenzji
135,99 zł
Cena pierwotna: 159,99 zł
(13,60 zł / 100 g)
Nowość
Pure Electrolytes
– kombo 3 elektrolitów, prosty skład, bez smaku, cukru i zbędnych dodatków, suplement diety
Bez smaku 360 g
4
Ocena 3.8/5, 4 recenzję
77,99 zł
(21,66 zł / 100 g)
-12 %
Promocja tygodnia
Nowość
Whey Protein
– ultrafiltrowana metodą CFM w niskich temperaturach, wysoka zawartość białka i BCAA, słodzona glikozydami stewiolowymi
Mango i czarna herbata 30 g
3
Ocena 3.7/5, 3 recenzję
6,15 zł
Cena pierwotna: 6,99 zł
(20,50 zł / 100 g)
Nowość
Jerky z kurczaka
– solidna porcja białka z mięsa kurczaka, bez konserwantów i aromatów, delikatnie wędzone i doprawione solą morską
Sól morska 25 g
4
Ocena 2.8/5, 4 recenzję
13,79 zł
(55,16 zł / 100 g)
Nowość
Jerky z kurczaka
– solidna porcja białka z mięsa kurczaka, bez konserwantów i aromatów, delikatnie wędzone i doprawione solą morską
Sól morska 50 g
4
Ocena 2.8/5, 4 recenzję
23,99 zł
(47,98 zł / 100 g)
Nowość
Double Trouble Protein Bar
– Dwuwarstwowy baton oblany czekoladą, zawiera 29% wysokiej jakości białka, bez konserwantów i barwników.
Złota czekolada z orzechem laskowym 55 g
1938
Ocena 4.7/5, 1938 recenzji
10,99 zł
(19,98 zł / 100 g)
Darmowa dostawa
Nowość
Plant Based Protein 2.0
– białko grochu wzbogacone o L‑metioninę, wysokiej jakości porcja białka w każdej porcji, bez zagęstników i sztucznych barwników
Czekolada 1 000 g
4
Ocena 4.0/5, 4 recenzję
169,99 zł
(17 zł / 100 g)
Darmowa dostawa
Nowość
Plant Based Protein 2.0
– białko grochu wzbogacone o L‑metioninę, wysokiej jakości porcja białka w każdej porcji, bez zagęstników i sztucznych barwników
Wanilia 1 000 g
4
Ocena 4.0/5, 4 recenzję
169,99 zł
(17 zł / 100 g)
Darmowa dostawa
Nowość
Plant Based Protein 2.0
– białko grochu wzbogacone o L‑metioninę, wysokiej jakości porcja białka w każdej porcji, bez zagęstników i sztucznych barwników
Sernik cytrynowy 1 000 g
6
Ocena 3.9/5, 6 recenzji
169,99 zł
(17 zł / 100 g)
Tymczasowo wyprzedane
Grass‑Fed Whey Protein
– z mleka krów karmionych trawą ze zrównoważonych hodowli, słodzony glikozydami stewiolowymi, ultrafiltrowane w niskich temperaturach
Wanilia 1 000 g
3178
Ocena 4.6/5, 3178 recenzji
Tymczasowo wyprzedane
Kreatyna
– mikronizowany monohydrat kreatyny, wysoka wchłanialność, testowany metodą HPLC, wsparcie siły i wydajności
Bez smaku 180 kapsułek
187
Ocena 4.8/5, 187 recenzji
Tymczasowo wyprzedane
Grass-Fed
Grass-Fed Peptydy kolagenowe
– W 100% czysty hydrolizowany kolagen, pochodzący od krów karmionych trawą w Ameryce Południowej, bez wypełniaczy
300 g (pudełko)
80
Ocena 4.7/5, 80 recenzji
Tymczasowo wyprzedane
Plant Protein Bar
– 100% roślinna formuła z wysokiej jakości białkiem z fasoli fava
Migdały/kakao 50 g
355
Ocena 4.0/5, 355 recenzji
Tymczasowo wyprzedane
Bestsellers
Proteinowe ciasteczka wegańskie
– 22% białka roślinnego, polewa czekoladowa, super miękka konsystencja z nadzieniem
Pomada z orzechów laskowych 50 g (2 x 25 g)
247
Ocena 4.2/5, 247 recenzji
Tymczasowo wyprzedane
Ciastko proteinowe
– bezglutenowe, wilgotne ciasteczka pełne wysokiej jakości białka i błonnika
Czekolada i karmel 80 g
193
Ocena 4.6/5, 193 recenzję
Tymczasowo wyprzedane
Grass‑Fed Whey Protein
– z mleka krów karmionych trawą ze zrównoważonych hodowli, słodzony glikozydami stewiolowymi, ultrafiltrowane w niskich temperaturach
Wanilia 30 g
3178
Ocena 4.6/5, 3178 recenzji
Tymczasowo wyprzedane
Grass‑Fed Whey Protein
– z mleka krów karmionych trawą ze zrównoważonych hodowli, słodzony glikozydami stewiolowymi, ultrafiltrowane w niskich temperaturach
Solony karmel 1 000 g
2120
Ocena 4.3/5, 2120 recenzji
Tymczasowo wyprzedane
Grass‑Fed Whey Protein
– z mleka krów karmionych trawą ze zrównoważonych hodowli, słodzony glikozydami stewiolowymi, ultrafiltrowane w niskich temperaturach
Pistacje 1 000 g
498
Ocena 4.3/5, 498 recenzji
Tymczasowo wyprzedane
Grass-Fed
Grass‑Fed Whey Protein Isolate
– szybko przyswajalne białko, minimum cukru i tłuszczu, słodzone glikozydami stewiolowymi ze stewii
Wanilia 500 g
325
Ocena 4.5/5, 325 recenzji
Tymczasowo wyprzedane
Omega-3
– naturalna forma triglicerydów, wysoka stabilność oksydacyjna, bogate w EPA i DHA nienasycone kwasy tłuszczowe
25 mm 180 kapsułek
195
Ocena 4.7/5, 195 recenzji
Tymczasowo wyprzedane
Baton energetyczny
– bezglutenowy baton owocowy, tylko z 4 naturalnych składników, źródło błonnika
Truskawka oblana czekoladą 55 g
45
Ocena 4.7/5, 45 recenzji
Tymczasowo wyprzedane
Nowość
Plant Based Protein 2.0
– białko grochu wzbogacone o L‑metioninę, wysokiej jakości porcja białka w każdej porcji, bez zagęstników i sztucznych barwników
Solony karmel 1 000 g
2
Ocena 4.0/5, 2 recenzję
Tymczasowo wyprzedane
Kolagen komplex
– trzy markowe źródła kolagenu, odświeżający smak, z biotyną dla utrzymania dobrej kondycji włosów, błon śluzowych i skóry
Truskawka i banan 300 g
157
Ocena 4.5/5, 157 recenzji
Tymczasowo wyprzedane
-15 % SALE15
Intra Workout
– napój z węglowodanami, elektrolitami i kofeiną do długotrwałego wysiłku, suplement diety
Brzoskwinia i pomarańcza 750 g
68
Ocena 4.4/5, 68 recenzji
Tymczasowo wyprzedane
Intra Workout
– napój z węglowodanami, elektrolitami i kofeiną do długotrwałego wysiłku, suplement diety
Brzoskwinia i pomarańcza 50 g
68
Ocena 4.4/5, 68 recenzji
Tymczasowo wyprzedane
Naturalna Kofeina
– 100 mg kofeiny w 1 tabletce, markowy surowiec NATCAFF® z delikatnie ekstrahowanych ziaren kawy
90 tabletek
36
Ocena 4.5/5, 36 recenzji
Tymczasowo wyprzedane
Magnesium Drink
– owocowy napój z wysoko przyswajalnym magnezem, przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania mięśni oraz zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia
Cytryna 325 g
111
Ocena 4.6/5, 111 recenzji
Tymczasowo wyprzedane
Beef Bar BIO
– ponad 70% mięsa z krów grass‑fed, czysty skład z ekologicznego rolnictwa, bez GMO i glutaminianu
BBQ 35 g
71
Ocena 3.7/5, 71 recenzji
Tymczasowo wyprzedane
Energy & Focus Powder
– napój w proszku z kofeiną i magnezem wspierający koncentrację i zmniejszający uczucie zmęczenia, słodzony glikozydami stewiolowymi
Mango 195 g
53
Ocena 4.5/5, 53 recenzję
Tymczasowo wyprzedane
Energy & Focus Powder
– napój w proszku z kofeiną i magnezem wspierający koncentrację i zmniejszający uczucie zmęczenia, słodzony glikozydami stewiolowymi
Brzoskwinia 195 g
46
Ocena 4.5/5, 46 recenzji
Tymczasowo wyprzedane
Napój hipotoniczny
– hipotoniczny napój sportowy z węglowodanami i elektrolitami, suplement diety
Czerwony grejpfrut bez substancji słodzących 40 g
52
Ocena 4.4/5, 52 recenzję
Tymczasowo wyprzedane
Grass-Fed
Grass‑Fed Multi Whey Protein
– ponad 77% koncentratu, izolatu i kazeiny serwatkowej, skuteczne bezpośrednio po treningu oraz przy dłuższym niedoborze białka, słodzone glikozydami stewiolowymi
Czekolada 900 g
112
Ocena 4.7/5, 112 recenzji
Tymczasowo wyprzedane
Grass-Fed
Grass‑Fed Multi Whey Protein
– ponad 77% koncentratu, izolatu i kazeiny serwatkowej, skuteczne bezpośrednio po treningu oraz przy dłuższym niedoborze białka, słodzone glikozydami stewiolowymi
Czekolada i orzech laskowy 30 g
128
Ocena 4.5/5, 128 recenzji
Tymczasowo wyprzedane
Grass-Fed
Grass‑Fed Multi Whey Protein
– ponad 77% koncentratu, izolatu i kazeiny serwatkowej, skuteczne bezpośrednio po treningu oraz przy dłuższym niedoborze białka, słodzone glikozydami stewiolowymi
Czekolada 30 g
112
Ocena 4.7/5, 112 recenzji
Tymczasowo wyprzedane
Grass-Fed
Grass‑Fed Multi Whey Protein
– ponad 77% koncentratu, izolatu i kazeiny serwatkowej, skuteczne bezpośrednio po treningu oraz przy dłuższym niedoborze białka, słodzone glikozydami stewiolowymi
Bez smaku 30 g
251
Ocena 4.4/5, 251 recenzji
Tymczasowo wyprzedane
-15 % SALE15
Pre-Workout bez stymulantów 3.0
– 7 aktywnych składników, w tym ekstrakt z buraka, L-cytrulina i cholina, bez kofeiny i beta-alaniny
Truskawka i limonka 390 g
39
Ocena 4.2/5, 39 recenzji
Tymczasowo wyprzedane
Grass‑Fed Whey Protein
– z mleka krów karmionych trawą ze zrównoważonych hodowli, słodzony glikozydami stewiolowymi, ultrafiltrowane w niskich temperaturach
Rolka cynamonowa 30 g
2322
Ocena 4.3/5, 2322 recenzję
Tymczasowo wyprzedane
Bez laktozy
Lactose Free Whey Protein
– 75% zawartości białka, bez laktozy, słodzone glikozydami stewiolowymi ze stewii, ultrafiltrowane w niskich temperaturach
Koktajl czekoladowy 1 000 g
298
Ocena 4.4/5, 298 recenzji
Tymczasowo wyprzedane
Bez laktozy
Lactose Free Whey Protein
– 75% zawartości białka, bez laktozy, słodzone glikozydami stewiolowymi ze stewii, ultrafiltrowane w niskich temperaturach
Krem waniliowy 1 000 g
417
Ocena 4.5/5, 417 recenzji
Tymczasowo wyprzedane
Bez laktozy
Lactose Free Whey Protein
– 75% zawartości białka, bez laktozy, słodzone glikozydami stewiolowymi ze stewii, ultrafiltrowane w niskich temperaturach
Jagoda 1 000 g
211
Ocena 4.1/5, 211 recenzji
Tymczasowo wyprzedane
Clear Whey Isolate
– o świeżym owocowym smaku, słodzony glikozydami stewiolowymi ze stewii, z ponad 84% białka
Strawberry lemonade 25 g
962
Ocena 4.3/5, 962 recenzję
Tymczasowo wyprzedane
Clear Whey Isolate
– o świeżym owocowym smaku, słodzony glikozydami stewiolowymi ze stewii, z ponad 84% białka
Pink grapefruit 25 g
595
Ocena 4.4/5, 595 recenzji
Tymczasowo wyprzedane
Bez laktozy
Lactose Free Whey Protein
– 75% zawartości białka, bez laktozy, słodzone glikozydami stewiolowymi ze stewii, ultrafiltrowane w niskich temperaturach
Solony karmel 30 g
122
Ocena 4.5/5, 122 recenzję
Tymczasowo wyprzedane
Korzystna cena
Omega-3
– naturalna forma triglicerydów, wysoka stabilność oksydacyjna, bogate w EPA i DHA nienasycone kwasy tłuszczowe
25 mm 60 kapsułek
195
Ocena 4.7/5, 195 recenzji
Tymczasowo wyprzedane
Meal Bar
– pełnowartościowy baton z wyważonym stosunkiem makroskładników, idealna przekąska na każdy dzień
Nerkowce i cynamon 50 g
39
Ocena 4.7/5, 39 recenzji
Tymczasowo wyprzedane
Wild Jerky
– premium jerky z dziczyzny z Estonii, doprawione wyłącznie morską solą
Łoś 25 g
11
Ocena 4.5/5, 11 recenzji
Tymczasowo wyprzedane
Whey Protein BIO
– mikrofiltrowany koncentrat serwatki ze 100% naturalnych surowców, z mleka krowiego BIO
Kakao 1 000 g
16
Ocena 4.3/5, 16 recenzji
Tymczasowo wyprzedane
Mini Energy Balls BIO
– delikatne kulki pełne energii z BIO składników, bez sztucznych aromatów
Gorzka czekolada 36 g (2 x 18 g)
50
Ocena 4.4/5, 50 recenzji
Tymczasowo wyprzedane
Mini Energy Balls BIO
– delikatne kulki pełne energii z BIO składników, bez sztucznych aromatów
Kakao z migdałami 36 g (2 x 18 g)
27
Ocena 4.5/5, 27 recenzji
Tymczasowo wyprzedane
Jabłczan cytruliny
– 100% czystości bez dodatków, testowany laboratoryjnie
240 g
18
Ocena 4.7/5, 18 recenzji
Tymczasowo wyprzedane
Meat sticks
– solidma porcja białka z polskiej wołowiny, z chudego mięsa i serca wołowego, doprawiona wyłącznie solą morską
Sól morska 25 g
8
Ocena 4.4/5, 8 recenzji
Tymczasowo wyprzedane
Nowość
Collagen Snack Bar
– miękka daktylowa baza z migdałami, wzbogacona o wołowe peptydy kolagenowe, o wysokiej zawartości białka