– ręcznie zbierane orzechy oblane warstwą czekolady, bez substancji nabłyszczających, produkowane w małych partiach dla uzyskania maksymalnej świeżości
Gorzka czekolada 250 g
50
Ocena 4.9/5, 50 recenzji
47,99 zł
(19,20 zł / 100 g)
Liofilizowane truskawki w czekoladzie
– chrupiące, liofilizowane truskawki oblane czekoladą o wysokiej zawartości kakao, bez lecytyny i polepszaczy
Czekolada mleczna 120 g
107
Ocena 4.8/5, 107 recenzji
26,99 zł
(22,49 zł / 100 g)
Protein Crispies XL
– duże chrupiące proteinowe kuleczki, pełne białka mlecznego, puszyste i chrupiące
Bez smaku 100 g
34
Ocena 4.2/5, 34 recenzję
21,99 zł
(21,99 zł / 100 g)
Baton energetyczny
– bezglutenowy baton owocowy, tylko z 4 naturalnych składników, źródło błonnika
Czarna porzeczka 55 g
116
Ocena 4.6/5, 116 recenzji
5,99 zł
(10,89 zł / 100 g)
Mieszanka liofilizowanych owoców tropikalnych
– mieszanka liofilizowanych owoców o 100% naturalnym składzie i doskonałej chrupkości
45 g
22
Ocena 4.3/5, 22 recenzję
14,99 zł
(33,31 zł / 100 g)
Kostki kokosowe
– chrupiące owoce liofilizowane, pokryte mleczkiem kokosowym, bez lecytyny i środków nabłyszczających
Mango 100 g
106
Ocena 4.2/5, 106 recenzji
31,99 zł
(31,99 zł / 100 g)
Fruit Moons
– chrupiące orzechy nerkowca pokryte owocowym proszkiem, źródło nienasyconych tłuszczów, bez dodatku cukru, soli i konserwantów
Jagoda 100 g
19
Ocena 3.9/5, 19 recenzji
32,99 zł
(32,99 zł / 100 g)
Ananas liofilizowany
– 100% delikatnie suszone chrupiące owoce bez dodatku cukru
100 g
7
Ocena 4.9/5, 7 recenzji
33,99 zł
(33,99 zł / 100 g)
Brzoskwinie liofilizowane
– słodkie chrupiące plasterki, delikatnie suszone, bez dodatku cukru
100 g
19
Ocena 4.2/5, 19 recenzji
33,99 zł
(33,99 zł / 100 g)
Paski owocowe
– 100% czeskich i słowackich owoców, bez dodatku cukru i konserwantów, 200 g owoców na 20 g produktu
Jabłko i śliwka 20 g
53
Ocena 4.9/5, 53 recenzję
5,99 zł
(29,95 zł / 100 g)
Paski owocowe
– 100% czeskich i słowackich owoców, bez dodatku cukru i konserwantów, 200 g owoców na 20 g produktu
Jabłko i morela 20 g
124
Ocena 4.8/5, 124 recenzję
5,99 zł
(29,95 zł / 100 g)
Fruit Moons
– chrupiące orzechy nerkowca pokryte owocowym proszkiem, źródło nienasyconych tłuszczów, bez dodatku cukru, soli i konserwantów
Truskawka 100 g
30
Ocena 4.9/5, 30 recenzji
33,99 zł
(33,99 zł / 100 g)
Migdały w czekoladzie
– świeże i super chrupiące orzechy, solidna warstwa czekolady, bez substancji nabłyszczających
Mleczna czekolada w proszku z cynamonem 250 g
33
Ocena 4.8/5, 33 recenzję
38,99 zł
(15,60 zł / 100 g)
Migdały w czekoladzie
– świeże i super chrupiące orzechy, solidna warstwa czekolady, bez substancji nabłyszczających
Biała czekolada w proszku malinowym 250 g
44
Ocena 4.8/5, 44 recenzję
38,99 zł
(15,60 zł / 100 g)
Banany w gorzkiej czekoladzie
– miękkie kawałki suszonych bananów oblane 65% ciemną czekoladą, delikatnie suszone w niskich temperaturach, bez substancji nabłyszczających
Gorzka czekolada 250 g
27
Ocena 4.4/5, 27 recenzji
29,99 zł
(12 zł / 100 g)
Kostki kokosowe
– chrupiące owoce liofilizowane, pokryte mleczkiem kokosowym, bez lecytyny i środków nabłyszczających
Mango z kleistym ryżem 100 g
5
Ocena 3.0/5, 5 recenzji
31,99 zł
(31,99 zł / 100 g)
Tymczasowo wyprzedane
Granola
– pieczone płatki i orzechy w dużych chrupiących kawałkach, ręcznie przygotowane w małych partiach dla utrzymania maksymalnej świeżości
Syrop klonowy i pekany 400 g
1507
Ocena 4.8/5, 1507 recenzji
Tymczasowo wyprzedane
Ciasteczka BIO
– ciasteczko do kawy lub herbaty, 100% naturalnych składników, słodzone miodem i cukrem trzcinowym
Kokos 135 g (4 x 2 herbatniki)
320
Ocena 4.7/5, 320 recenzji
Tymczasowo wyprzedane
Baton orzechowy BIO
– chrupiąca przekąska, w 100% naturalna i surowa, słodzona miodem i owocami, o wysokiej zawartości orzechów
Nerkowce i żurawina 75 g (3 x 25 g)
341
Ocena 4.9/5, 341 recenzji
Tymczasowo wyprzedane
Bestsellers
Proteinowe ciasteczka wegańskie
– 22% białka roślinnego, polewa czekoladowa, super miękka konsystencja z nadzieniem
Pomada z orzechów laskowych 50 g (2 x 25 g)
247
Ocena 4.2/5, 247 recenzji
Tymczasowo wyprzedane
Baton energetyczny
– bezglutenowy baton owocowy, tylko z 4 naturalnych składników, źródło błonnika
Malina 55 g
165
Ocena 4.7/5, 165 recenzji
Tymczasowo wyprzedane
Banany liofilizowane
– 100% delikatnie suszone owoce, które bosko chrupie i smakuje jak świeże
50 g
54
Ocena 4.6/5, 54 recenzję
Tymczasowo wyprzedane
Protein Crispies
– Super chrupiące kulki proteinowe z pełnowartościowym białkiem, doskonałe do płatków śniadaniowych, kasz i jogurtów
Biała czekolada 130 g
140
Ocena 4.8/5, 140 recenzji
Tymczasowo wyprzedane
Maliny w białej czekoladzie
– liofilizowane owoce oblane czekoladą, wysoka zawartość kakao, bez substancji nabłyszczających
Biała czekolada 150 g
65
Ocena 5.0/5, 65 recenzji
Tymczasowo wyprzedane
Orzechy laskowe w czekoladzie
– ręcznie zbierane orzechy oblane warstwą czekolady, bez substancji nabłyszczających, produkowane w małych partiach dla uzyskania maksymalnej świeżości
Czekolada mleczna 250 g
34
Ocena 5.0/5, 34 recenzję
Tymczasowo wyprzedane
Protein Crispies XL
– duże chrupiące proteinowe kuleczki, pełne białka mlecznego, puszyste i chrupiące
Czekolada mleczna 60 g
59
Ocena 4.5/5, 59 recenzji
Długoterminowo niedostępne
Pistacje w czekoladzie
– ręcznie zbierane pistacje oblane warstwą czekolady, bez substancji nabłyszczających, produkowane w małych partiach dla uzyskania maksymalnej świeżości
Biała czekolada 250 g
53
Ocena 4.7/5, 53 recenzję
Tymczasowo wyprzedane
Migdały w czekoladzie
– świeże i super chrupiące orzechy, solidna warstwa czekolady, bez substancji nabłyszczających
Gorzka czekolada 250 g
57
Ocena 4.8/5, 57 recenzji
Tymczasowo wyprzedane
Paski owocowe
– 100% czeskich i słowackich owoców, bez dodatku cukru i konserwantów, 200 g owoców na 20 g produktu
Jabłko i czarna porzeczka 20 g
55
Ocena 4.9/5, 55 recenzji
Tymczasowo wyprzedane
Orzeszki ziemne w czekoladzie
– prażone orzeszki ziemne pokryte grubą warstwą wysokiej jakości czekolady, bez środków nabłyszczających i lecytyny
Czekolada mleczna 250 g
10
Ocena 4.9/5, 10 recenzji
Długoterminowo niedostępne
Migdały w czekoladzie
– świeże i super chrupiące orzechy, solidna warstwa czekolady, bez substancji nabłyszczających
Biała czekolada posypana kokosem 250 g
11
Ocena 5.0/5, 11 recenzji
Tymczasowo wyprzedane
Wiśnie w ciemnej czekoladzie
– soczyste wiśnie oblane 65% ciemną czekoladą, bez substancji glazurujących