3,6
281 ocena

Spróbowałem go dzisiaj po raz pierwszy i nie mogę się go napić. Jak ktoś chce, to przekażę. Brakuje tylko 60 gramów.

Mieszam z owocami i jestem zadowolony. Smak nie jest delikatny, ale jest ok. Myślę, że efekt jaki daje jest zadowalający. Polecam.

Niestety ale okropne w smaku - praktycznie nie da się tego wypić. Próbowane z mlekiem, mlekiem roślinnym, nawet z mlekiem o smaku czekoladowym i w żadnej konfiguracji nie jest dobre. O mieszaniu z wodą nie wspomnę bo tego się nie da wypić. Próbowałem różnych białek roślinnych i to jest zdecydowanie najgorsze (posmak jakby się jadło "cement"). Nie polecam.

Smak Decathlonu jest dużo lepszy, lepiej się też rozpuszcza. Ten często musiałem miksować blenderem. Zapach po wypiciu i strumienie niezbyt mi się podobały:/.

w porównaniu do innych białek, które mieliśmy, jest ciemniejsze, na początku baliśmy się, co zamówiliśmy, ale naprawdę jest waniliowe

Smak jest bardzo kiepski, ale do tej pory zawsze kupowałem zwierzęce warianty białek, więc możliwe, że po prostu nie jestem do nich przyzwyczajony.

Niestety, nie da się tego pić. Naprawdę kiepski smak.

Nie podobał mi się, pachnie bardzo pudrowo :(.

Nie potrafię nawet opisać smaku. ale to niemożliwe :(

białeczko przepyszne, trochę za mało czekoladowe, ale to nie problem, można sobie samemu dodać kakao. I bardzo dobry skład 💚