Ciastko proteinowe - opinie

Napisz recenzję
4,3
2959 ocena

Dobre, smakowało

Wyśmienita, wyśmienita, wyśmienita

Smaczna, nie rozpoznałam karmelu, ale makadamia była dobrze wyczuwalna. Po zakupie dowiedziałam się też, że jest bezglutenowa. Polecam i na pewno spróbuję też innej wersji

Smak bardzo się różni w zależności od wariantu, niektóre są w miarę ok, inne wyśmienite. Dla mnie na razie top to matcha, peanut chocolate chip i czekoladowy karmel.

Wyśmienite ciastko, w końcu normalny smak, nie jak u innych marek :) Nasyciło na cały dzień :))

Bardzo dobre ciastka, moim zdaniem najlepszy smak brownie

Dobre jak na tego typu produkt. Naprawdę chciałabym, żeby było więcej ciasteczek o ciągnącej konsystencji. Niestety nie mogę jeść owsa, chyba że jest kiełkowany, co oznacza, że większość smaków odpada dla mnie.

Wyśmienita przekąska, moja nowa ulubiona przekąska.

Niesamowita, wilgotna

To jest TOP. Uwielbiam je, ale mogłyby być tańsze.😉😃

Pokaż wszystkich 675 recenzji