Protein Granola - opinie

Napisz recenzję
4,8
1635 ocena

Wspaniały smak, niezbyt słodkie. Polecam spróbować.

W połączeniu z jogurtem naturalnym i polewą, najlepsza przekąska lub śniadanie.

Vilgain znowu nie zawiódł

Takie pyszne i chrupiące!!! Niestety, przy moim pierwszym zamówieniu nie było dużych klastrów, jak pokazano i obiecano, tylko wszystko jak „zwykłe” musli (=żadnych klastrów :/)

Chrupiący cynamon przepyszny! Solony karmel trochę mi się wydał chemiczny w smaku. Szkoda, że nie ma wersji wegańskiej cynamonu.

cynamon jest dla mnie najlepszy, pistacja też bardzo dobra, słony karmel najsłabszy… ogólnie te granole uwielbiam, składniki absolutnie top

Trochę droższa, ale jest dobra :)

Wyśmienite, jem na śniadanie każdego ranka

Ta granola nie tylko smakuje wyśmienicie, ale także zawiera tylko 7 składników, co jest rzadkością w przypadku granoli w dzisiejszych czasach. Smakuje wyśmienicie, a kawałki są ogromne! Zamawiam ją co miesiąc – to zdecydowany niezbędnik w mojej spiżarni.

Takie pyszne! Chrupiący cynamon to mój faworyt i jest też przyjemnie chrupiący!

Pokaż wszystkich 408 recenzji