Fleur de Sel - opinie

Napisz recenzję
4,8
41 ocena

Dobra sól.

Cóż, to sól, co tu więcej mówić. Jednak nazwa jest dość myląca, ponieważ „Fleur de Sel” odnosi się do innego rodzaju soli, a kupiłem ten produkt tylko dlatego, że myślałem, że to będzie prawdziwe Fleur de Sel 😅. Mimo wszystko nie dam niższej oceny tylko z powodu mylącej reklamy.

Absolutnie świetny i smaczny sok

Doskonały, bardzo przyjemny smak. Naprawdę podnosi smak sałatek.

Spodziewałem się płatków lub drobnych płatków soli, chciałem porównać ją do soli płatkowanej Vilgain. W opakowaniu znajdowała się jednak sól morska o standardowej wielkości ziaren, z pewnością nie takiej, jakiej spodziewałbym się po kwiatach soli.

Bardzo ciekawa sól o delikatnym smaku. Zaskoczyło mnie to, jak bardzo jest wilgotna. I to chyba trochę niewypał, ale też ze względu na konsystencję bardzo lubię przyprawiać nią potrawy. To takie "niekonwencjonalne doświadczenie" i od razu czuję, że jedzenie jest wyjątkowe, nawet jeśli to tylko szybkie. 😅🙏🏻