Baton owsiany BIO - opinie

Napisz recenzję
4,7
327 ocena

Wyśmienity baton

świetny baton, ładnie wilgotny, smak naprawdę super

Truskawka i kokos – w ogóle nie czuć kokosa, niepotrzebnie zbyt tłusta Migdał i czekolada – wyśmienita

Dla mnie trochę za słodkie, ale smaczne i sycące, co najważniejsze :-)

coś mi tam trochę przeszkadzało w smaku. Ale dopiero gdy zjadłem trzeciego :D

Mięciutki, słodki, pyszny baton

TOP, najlepsze

Ekstremalnie przesłodzona, naprawdę ekstremalnie. Mój brat uwielbia słodkie rzeczy, ale to było za dużo nawet dla niego.

Wyplułam ją, w ogóle mi nie smakuje... Dziwny smak

👍 bardzo dobrze!!

Pokaż wszystkich 76 recenzji