Ciastka orkiszowe BIO - opinie

Napisz recenzję
4,9
237 ocena

Mężowi smakuje, ja tego nie jem

Smaczne, chrupiące, delikatny smak kokosa, który nie przeszkadza

Delikatne, wyśmienite

Niesamowite ciastka. Jadł(a)bym je cały dzień, gdyby nie kalorie :D

Wyśmienite, delikatnie słodkie

Bardzo dobre ciasteczka, zamówię ponownie.

Super składniki i doceniam mało cukru w ciasteczkach 🙏

doskonałe i wszechstronne zastosowanie

Są wyśmienite

Te ciasteczka są bezbłędne. Wkrótce znów uzupełnię zapasy.

Pokaż wszystkich 76 recenzji