Vilgain Olej kokosowy w sprayu

4,8
524 ocena

Mam dokładnie to samo doświadczenie. Olej na gorącej patelni zaczął bardzo dymić i wcale nie pachnie kokosem 😥. Wydaje się, że nie nadaje się do gotowania. Chciałem cieszyć się ładnie pachnącymi plastrami kokosa, zamiast tego musiałem zdecydować się na zwykłe ghee. Następnym razem go nie kupię.

Cześć Peter, punkt dymienia oleju wynosi 200C, więc zalecamy używanie go na nierozgrzanej patelni. Zalecamy smażenie tylko na małym ogniu 😊. Miłego dnia 😊

W ogóle nie da się na niej smażyć, dymi tak bardzo, że włączył mi się alarm. Nie wiem do czego służy, ale na pewno nie do smażenia!!! Zmarnowane pieniądze!!!

Cześć Martina, to dziwne, chcielibyśmy sprawdzić produkt, więc wysłaliśmy Ci e-mail z instrukcjami. Życzymy miłego dnia.

Super praktyczne zastosowanie. Próbowałem go teraz do smażenia i wędził się cały, więc nie wiem. Nie można go używać do smażenia.

Cześć Gabriela, przykro nam słyszeć, że olej Ci nie odpowiada. Zalecamy wstrząśnięcie nim przed użyciem i spryskanie nim jeszcze zimnej patelni. Jeśli jednak uważasz, że z produktem jest coś nie tak, skontaktuj się z nami, podając numer partii na podpora@aktin.cz. Wspólnie przeanalizujemy sytuację. Życzymy miłego dnia.

Rozczarowujące😕... Ten sam problem co ktoś już tu napisał.... W ogóle nie czuć kokosa a przy smażeniu naleśników pełno dymu kuchennego, nawet jak spryskałem zimną patelnię🤷.... Więc nie wiem co jest nie tak....

Cześć, George, olej nie powinien tego robić. Prosimy o przesłanie numeru partii na adres podpora@aktin.cz, a my przyjrzymy się olejowi. Życzę miłego dnia.

Jest niesamowity w użyciu

Używam go na łuszczycę i suchą skórę według Ajvna i muszę powiedzieć, że jest świetny

Świetny, kupuję wielokrotnie. Idealny tylko do oleju kokosowego, który krzepnie w niższych temperaturach i trudno go wtedy dozować :)

Doskonały do kuchni ☺️

Świetne! Kupiłam cały zestaw i jest to mój nr 1 w kuchni!

Super dawkowanie