Trouble Protein Bar - opinie

Napisz recenzję
4,8
2938 ocena

Pestka niespotykana

Wyśmienita!!! Smakuje dokładnie jak bounty.

Świetna, bardzo zaskoczyła!❤️

100x lepsze Bounty🥥

Uwielbiam te batony białkowe, próbowałem kilku wariantów i wszystkie miały świetną konsystencję, bez sztucznego smaku! Uważam, że dzięki szerokiemu wyborowi każdy znajdzie coś dla siebie.

bardzo smaczne

Bardzo dobre!

Niebieska to po prostu bounty, uwielbiam ją 👌

To jest po prostu sztos! Zamówiłam na rower jako szybką przekąskę i to jest niesamowite! Kokosowy smak, wanilia, wyśmienita czekolada! Moim zdaniem to nie jest ani jak bounty, ani nic podobnego, ale jest przepyszne!!!

Wyśmienity

Pokaż wszystkich 635 recenzji