4,6
587 ocena

Protein Chai Latte nie jest zła, osobiście lubię Chai Lattes i uwielbiam mieszanki przypraw Chai, ale tutaj przyprawa jest dość mocna, psuje mi wrażenie w owsiance, jest dość "ostra".

Nasze najpopularniejsze białko na rynku. Świetny skład, świetny smak, nie kruszy się, nadaje się nie tylko do picia, ale także do deserów i deserów.

Świetne, niezbyt słodkie, a chai latte to smak, którego nie spotyka się zbyt często, ale jest jednym z najlepszych, jakie kiedykolwiek jadłem.

Białko smakuje świetnie, nie jest zbyt słodkie, bułka cynamonowa ma bardzo łagodny przyjemny smak

Smak wyśmienity, dla mnie byłby lepszy bez małych kawałków dyni.

Zamówiłem smak chailatte, martwiłem się, ponieważ było kilka recenzji, które mówiły, że te białka nie są zbyt smaczne z wodą. Ale byłem zaskoczony, najpierw dodałem mleko, a raz spróbowałem z wodą... Dla mnie najlepsze białko do tej pory, ponieważ nie jest tak słodkie (muszę je wydać na pieczenie, ponieważ uwielbiam to chailatte) natychmiast, gdy skończę to, co mam w domu, zamawiam kolejne.

Doskonałe białko, świetny smak, pięknie się rozpuszcza. Smakuje dobrze nawet z samą wodą.

Jak dotąd jedna z najlepszych opcji, jakie miałem. Ale moje polowanie na topowy wariant trwa. :D

Doskonały. Robię jogurt z owocami w szklance i to jest fajny smak.

NAJWYŻSZY SMAK, NAJWYŻSZA ABSORPCJA

Bardzo dobra 👍 jakość białka serwatkowego 😉. Zamówiłam smak Chai Latte, bo bardzo ją lubię 👍; natomiast nie chce pić tych z kawiarni, bo są przepełnione cukrem - to jest świetna 👌 alternatywa !!! Słodzone stewią (naturalnym słodzikiem), ma dość mocny jej posmak; mi to osobiście nie przeszkadza, bo go lubię 👍 albo zdążyłam się już przyzwyczaić 😁.