4,7
1032 ocena

Delikatny mleczny smak, lekko słodki. Top: banan, chai latte (fajnie doprawione), eggnog (jeśli ktoś ma wybierać między wanilią a eggnogiem, to zdecydowanie eggnog :)). Pumpkin spice latte i czekolada nie są złe. Opcja z mango i mlekiem nie do końca mi pasuje, stąd nie jestem fanką Mango Iassi. Wanilia nie razi, ale banan byłby zdecydowanie lepszym wyborem.

dobry smak

Doskonały smak

Dla mnie zdecydowanie najlepsze białko ze wszystkich marek jakie próbowałem, pod względem składu, smaku i ceny

Wanilia jest dla mnie świetna. Niestety moja partnerka nie lubi wanilii, więc musimy znaleźć dla niej inny smak. Plusem jest to, że nie pije go za mnie 😂

wszyscy uwielbiamy go z mlekiem kefirowym

Smakuje świetnie 🍓 🍌👍

Wanilia z "ulepszonej" receptury jest naprawdę okropna. W ogóle nie dorównuje starej recepturze, która zawierała mieloną wanilię. Nowa wersja jest tańsza, ale za jaką cenę. Dlatego chcę prosić o przywrócenie starej wersji z mieloną wanilią. Nie obchodzi mnie, czy jest to ścieżka białkowa, o ile jest smaczna. W przeciwnym razie będę zmuszony udać się do konkurencji. Dziękuję za wyrozumiałość i mam nadzieję, że uda się wprowadzić na rynek również stary wariant

Cześć Antonin, dziękujemy za Twoją opinię. Przykro nam, że nowa receptura Ci nie odpowiada. W przypadku nowej formuły upewniliśmy się, że używamy ultra czystych składników - pozbyliśmy się gumy guar, która w pewnym stopniu wpływała na smak białka, ale była zagęszczaczem. Ponadto dostosowaliśmy cenę, aby białko było naprawdę opłacalne. Nie będziemy już dodawać oryginalnego przepisu do sklepu internetowego. Dziękujemy za zrozumienie i życzymy miłego dnia.

Chyba sami sobie piszecie recenzje, bo tak obrzydliwego białka (truskawka) nigdy nie jadłem, a wybredny nie jestem. Zero smaku, a posmak stewii coś obrzydliwego. Drugiego nawet nie zamierzam otwierać (marcepan). Mój błąd, to moje testowanie.

Cześć Roman, bardzo nam przykro, że produkt Ci nie odpowiada. Stewia ma bardzo specyficzny smak, który nie każdemu może odpowiadać. Jeśli nie jesteś pewien, czy lubisz białko, możesz zamówić naszą próbkę 30 g. Nieotwarte produkty można oczywiście zwrócić do nas. Życzymy miłego dnia.

Uwielbiam to, że znalazłem bardzo dobre źródło białka do moich treningów, które nie zawiera sztucznego gówna. Miałem dość lokalnych produktów pełnych sukralozy i acesulfamu-K. Dla mnie ważniejsze jest zdrowe odżywianie niż smak, ale przy okazji ich smak jest dla mnie więcej niż satysfakcjonujący!