Włosy, paznokcie & skóra - opinie

Napisz recenzję
4,6
282 ocena

Super pomaga

Po porodzie zaczęłam zmagać się z intensywnym wypadaniem włosów, a moja skóra była zmęczona, odwodniona i pozbawiona blasku. Po kilku tygodniach stosowania Vilgain Hair, Nails & Skin zauważyłam, że wypada mi znacznie mniej włosów, zaczęły mi rosnąć nowe „baby hair”, a moja cera jest widocznie zdrowsza i bardziej jednolita. Doceniam również wysoką jakość składu bez zbędnych dodatków oraz to, że produkt jest łatwy w stosowaniu. Jako mama małego dziecka szukam produktów, które naprawdę działają, i ten stał się częścią mojej codziennej rutyny. Dla mnie to jeden z najlepszych suplementów, jakie wypróbowałam po porodzie. Zdecydowanie polecam wszystkim mamom, które chcą zadbać o zdrowie włosów, paznokci i skóry. ✨💙

To był prezent dla mojej mamy, powiedziała, że to dobry produkt.

właśnie zamówiłam dopiero drugie opakowanie, te witaminy potrzebują czasu

Pojawiły się baby hair i przestały wypadać. Super

Top produkt 🙏👌🤎. Pomógł mi wzmocnić paznokcie i zatrzymać naprawdę ekstremalne wypadanie włosów. Każdego ranka zbierałam garść włosów z poduszki, a po tej kuracji czasem znajdę jeden, dwa włosy 🙏, więc naprawdę polecam z całego serca. Wcześniej próbowałam cynku i witamin z grupy B, ale nic nie pomagało. Trzeba jednak stosować regularnie i dopiero pod koniec kuracji pojawia się efekt.

Super, zaczęły mi rosnąć paznokcie i poprawiła mi się cera.

Chyba pierwszy suplement na włosy, po którym naprawdę widzę zmiany. Zaczęły mi odrastać baby hair, poprawiła mi się cera i nie łamią mi się paznokcie. Polecam.

Po miesiącu od otwarcia kapsułki zaczęły się sklejać i zmieniły kolor na żółty, mimo że były przechowywane zgodnie z zaleceniami… Dla mnie rozczarowanie, oczekiwałam lepszej jakości i stabilności produktu.

Skończyłam już drugie opakowanie i będę zamawiać trzecie, preparat naprawdę pomógł mi z wypadaniem włosów, wypadają mi zdecydowanie mniej. Trzeba jednak być cierpliwym, nie oczekujcie cudów po 14 dniach. Włosy zawsze potrzebują przynajmniej 2-3 miesięcy, jeśli chodzi o suplementy. I nie wydaje mi się, żeby jakoś strasznie śmierdziały, nie można ich za bardzo wąchać, po prostu otwieram, wkładam do ust i połykam, bez żadnego wąchania i smakowania. Na trawienie też mi nie przeszkadzają.

Pokaż wszystkich 49 recenzji