4,7
271 ocena

Bardzo dobrej jakości matcha

miękki, bardzo dobry :) korzystna cena :)

Matcha, która nadaje innym matchom złą sławę. Zdecydowanie nie jest to matcha ceremonialna. Smak jest trawiasty, nie wspominając o bagnistym kolorze matchy. Stwierdzenie na opakowaniu, że jest to matcha z Japonii, to naprawdę szerokie określenie. Lubię produkty Aktinu, ale ten produkt bardzo mnie rozczarował.

Pijąc matcha codziennie spodziewałem się nieco lepszego smaku. Na pewno nie jest źle jak na stosunek ceny do jakości. Smak matchy premium, która ma klasę, ale nie oczekuj tego.

Prawdopodobnie świetna rzecz, ale ja jej nie lubię. Muszę go posypywać z boku w różnych kaszkach i koktajlach.

Na opakowaniu jest napisane Ceremonial grade green tea from Japan - po zakupie mogę ocenić, że nie ma to wiele wspólnego z ceremonialną matchą. Bardziej przypomina Machę. Smak jest gorzki, kolor wyblakły, a pochodzenie nieznane. Sklep Aktin odmówił przedstawienia jakiegokolwiek dowodu. Nie kupię więcej tej herbaty.

Cześć Ludek, szkoda, że Matcha nie przypadła Ci do gustu. Możesz użyć matchy dodając ją do kawy, smoothie lub innego napoju, jeśli sama z wodą Ci nie odpowiada. Pochodzenie herbaty zweryfikowaliśmy po kontroli Państwowej Inspekcji Rolno-Spożywczej, która skontrolowała produkt. Życzymy miłego dnia

Jakość ponad wszystko

bardzo dobre, szczególnie z mlekiem kokosowym

Moim zdaniem bardzo drobny proszek matcha w dobrej jakości:)

Absolutnie świetny, w porządku