Sardynki - opinie

Napisz recenzję
4,8
794 ocena

Super, kto lubi, dla niego to top.

Świetnie, top 👍

Pyszne, całe rybki, jędrne, błyszczące, jedzą je także dzieci i bardzo im smakują.

Wolimy sardynki w oleju, więc te są wyśmienite. Pudełko jest całkowicie wypełnione rybkami.

Przepyszne i niedrogie sardynki w porównaniu z innymi. Opcję w oliwie przeważnie jem na 2 razy, w sosie własnym na raz. Uwielbiam je!

Kupiłem je dla zwierzaków, ale trochę się na nie rzucili też dwunożni :)) Bardzo dobre!

super, kupię ponownie, szkoda że nie są sprzedawane w większych ilościach w opakowaniu

Bardzo smaczne. Cena jest świetna.

Są bardzo smaczne, w smaku rewelacyjne, jestem zadowolona, następnym razem znowu kupię.

Ze względu na korzyści zdrowotne, dzięki którym istnieje ponad 80% mniejsze ryzyko cukrzycy przy spożyciu 3 opakowań sardynek tygodniowo, próbowałem wielu marek, ale sardynki od Vilgain są moim zdaniem najlepsze – ekstra oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia jest wyczuwalna w smaku, dlatego są bardziej gorzkie niż zwykłe sardynki ze sklepu, ale z prawdziwą oliwą to właściwy znak jakości. Z masłem i chlebem na zakwasie lub tostowym to świetna przekąska albo śniadanie.

Pokaż wszystkich 165 recenzji