4,9
803 ocena

Bomba, satysfakcja

Używam go regularnie i jestem zadowolony :)

Produkt wysokiej jakości.

Niestety u mnie się nie sprawdził. 2 lub więcej tabletek gwarantowało skurcze i biegunkę (na czczo lub z jedzeniem). Jedna tabletka, z którą bez problemu sobie radziłem, nie dała żadnego efektu, nawet placebo. Nie poprawiło mi się.

Cześć Paul, przykro nam to słyszeć. Zalecamy odstawienie produktu na kilka dni i monitorowanie podobnych objawów. Zalecamy również skonsultowanie się z lekarzem w sprawie stosowania produktu. Życzymy miłego dnia :).

Wreszcie trochę odpowiedniego magnezu.

Chyba nie mogę ocenić żadnego efektu. Ale duży plus, że nie zawiera witaminy B, którą suplementuję w inny sposób. Jest dobrze dawkowany (3 kapsułki/dzień)

Naprawdę najlepszy magnez dla mnie, naprawdę czuję poprawę, oprócz wszystkiego, co już zostało napisane, zauważyłem, że z tym magnezem nie mam kaca, nikt o tym tutaj nie wspomniał, a myślę, że to ważna informacja 😃

Moim zdaniem JAKOŚCIOWY magnez jest zdecydowanie jednym z najbardziej niedocenianych suplementów diety. Magnez z Vilgainu jest w formie chelatowej, która jest doskonale przyswajalna przez organizm. Należy uważać na suplementy z aptek i supermarketów, gdzie magnez jest najczęściej w formie tlenku magnezu, który ma niemal zerową użyteczność, a w niektórych przypadkach może nawet pogłębiać niedobór magnezu w organizmie. Od dłuższego czasu stosuję magnez Vilgain przed snem i mogę powiedzieć, że doskonale spełnia swoją rolę. Już po kilku dniach stosowania można odczuć poprawę snu i ogólnej regeneracji. Skurcze całkowicie zniknęły. Zdecydowanie polecam!;)

Świetny, używam go regularnie od około 3 miesięcy przed snem.

Super produkt, nie mam już skurczy w nogach i jestem zadowolony