12
odpowiedzianych pytań
Witam, w opisie piszesz, że efekt przyniesie największe korzyści "Kobietom w ciąży, karmiącym i małym dzieciom, cynk jest kluczowy dla zdrowego rozwoju płodu i dzieci po urodzeniu", a w innym piszesz "Nie dla dzieci, kobiety w ciąży i karmiące powinny skonsultować się z lekarzem". Który z nich powinienem wybrać? Dziękuję V.
Witam, czy wskazane jest przyjmowanie 1 kapsułki cynku przed snem i 2 kapsułek multiwitaminy vilgain rano po śniadaniu?
Witam, o której godzinie najlepiej przyjmować cynk i czy można go przyjmować w połączeniu z magnezem, kwasami omega-3 i witaminami multivatim?
Witam, chciałabym zapytać od jakiego wieku można przyjmować ten preparat?
Witam, czy może mnie Pan poinformować.... czy jest możliwe/odpowiednie suplementowanie cynku lub magnezu po spożyciu produktów mlecznych, kefiru itp. Dziękuję za ewentualne informacje. LJ
Witam, proszę o informację czy cynk wymieniony powyżej mogę przyjmować razem zgodnie z opisem dawkowania z produktem Vilgain Bisglicynian Magnezu. Z góry dziękuję za informację. JL.
1
Witam, tabletki są przyjmowane w całości wraz z opakowaniem i po prostu połykane? Dziękuję za odpowiedź i życzę miłego dnia.
Witam, jak długo wskazane jest przyjmowanie cynku, czy muszę robić jakieś przerwy? Biorę jedną tabletkę co wieczór przed snem od co najmniej 2 lat, najprawdopodobniej dłużej (w celu poprawy cery). Czy tak długotrwałe stosowanie cynku może być z jakiegoś powodu szkodliwe dla organizmu? Dziękuję za odpowiedź.
Witam, jaki byłby idealny czas (czas) dla następujących elementów: Nexgen Pro (1 kapsułka dziennie), Vilgain Cynk (1 kapsułka dziennie), Vilgain Magnez (2 kapsułki dziennie)? Muszę przyjmować Nexgen po posiłkach, w przeciwnym razie mam zgagę, więc biorę go po obiedzie. Ale co z cynkiem i magnezem? Czy można je przyjmować razem? Ewentualnie jak suplementować w dni treningowe i nietreningowe? Z góry dzięki za odpowiedź.
1
Witam, kiedy cynk będzie w magazynie (10/26/22)? Dziękuję za informację.