4,8
221 ocena

Top mullet

Używam regularnie i chyba dobrze :-)

Trudno ocenić efekty, mogę im tylko zaufać. Być może po jakichś dwóch tygodniach zacznę czuć się trochę lepiej, ale to może być płatny efekt, ciężko powiedzieć. W każdym razie opakowanie jest świetne, pudełko praktyczne, po zużyciu na pewno przyda się w domu do innych rzeczy. Zapach czy nieprzyjemny zapach (na który niektórzy narzekają) nie miał miejsca. Nie pachnie gorzej niż inne witaminy czy leki. Tabletki dobrze się "ślizgają", więc w razie potrzeby można je łatwo połknąć bez połykania. Jak na razie bardzo dobrze.

Trudno ocenić witaminy, ale biorę multiwitaminę, D3, żelazo, magnez i cynk.

Super, pasuje mi

Jako absolutne minimum multiwitamina jest w porządku, ale można ją ulepszyć na wiele sposobów.

Wysokiej jakości multiwitamina, której nie można przegapić

Nieźle jak na jesienną wypłatę

Pachnie obrzydliwie i smakuje nieprzyjemnie. Żałuję, że kupiłem 3 opakowania

Cześć Oskar, produkt ma specyficzny smak i zapach dzięki czystemu składowi, ponieważ nie dodaliśmy żadnych zbędnych aromatów. Przyjmuj tabletki podczas posiłków i staraj się popijać je napojami smakowymi, na przykład herbatą lub sokiem. Jeśli nadal nie lubisz multiwitaminy, możesz zwrócić nam nieotwarte opakowanie. Procedurę można znaleźć tutaj: https://aktin.cz/reklamace-a-vraceni-zbozi. Miłego dnia
1

Regularnie biorę multiwitaminę, to mój obowiązkowy produkt, nakładam go raz w roku i jestem zadowolony. Regularne badania witaminowe pokazują mi wszystko w normie, a ten wspomagacz zdecydowanie też na to wpłynął.