4,2
18 ocena

Mam wrażenie, że to mydło pachnie jak siano, a ja zupełnie nie potrzebuję pachnieć tak przez cały dzień. Dla mnie naprawdę nie

Cześć Alex, zapach mydła jest spowodowany użytym olejem laurowym. Mydło bardzo dobrze nawilża skórę. Po pewnym czasie zapach znika. Życzę miłego dnia.

Ładnie się pieni i można go stosować na włosy, jak na ironię miałam swędzące plamy na włosach, których nie mogłam się pozbyć nawet drogimi szamponami z drogerii. Po dwóch myciach swędzenie zniknęło. Jedynym małym (ale całkowicie logicznym) minusem jest kształt mydła, gdzie potrzeba 3-4 użyć, aby zaokrąglić twarde krawędzie. Pierwsze kilka myć jest więc nieco niepraktyczne.

Mydło jest fajne, ładnie się pieni, ale nie nadaje się na egzemę. Podrażnia bardzo suchą skórę z egzemą😔

Lubię te czyste produkty, które nie zawierają żadnych dodatkowych chemikaliów. Ich aromatyczny zapach całkowicie mi odpowiada. Świetny również dla dzieci

Nie podrażnia wrażliwej skóry i ładnie się pieni. Po spłukaniu jest bardzo przyjemne i utrzymuje się znacznie dłużej niż inne naturalne mydła.

Strasznie śmierdzi. :/

Cześć Weronika, zapach mydła jest typowy dla użytego oleju laurowego. Dzięki niemu mydło zmiękcza i nawilża skórę. Po pewnym czasie zapach całkowicie się ulatnia. Miłego dnia :).