Vilgain Płatki owsiane błyskawiczne

4,9
4353 ocena

Zostawiłbym oryginalne opakowanie (lepsza obsługa i przechowywanie).

Zawsze brałem kilka torebek na zapas, więc dopiero teraz zauważyłem, że opakowanie się zmieniło. Zgadzam się z Tobą, szkoda. Nie podoba mi się przechowywanie w pudełkach, nic nigdzie nie pasuje.
22

Płatki są świetne, ale oczywiście nowe opakowanie jest wielkim złem :( strasznie niepraktyczne, kiedy pierwszy raz je otworzyłam, wszędzie miałam płatki...

Cześć Klara, dzięki za recenzję opakowania. Chcieliśmy być tak ekologiczni, jak to tylko możliwe;-), ale rozważamy inne warianty, w tym duży zamek błyskawiczny.
16

Nie jest to najlepsza owsianka, jaką kiedykolwiek jadłam. Są niesamowicie kremowe.

najlepsze płatki, jakie kiedykolwiek jadłem.

świetne płatki, błyskawicznie zamieniają się w owsiankę, szybko nasiąkają, dobrze się mielą w razie potrzeby

świetny smak, szybkie przygotowanie

Po prostu nie potrafię z nimi rozmawiać! Chociaż wszyscy je chwalą, nigdy nie udaje mi się zrobić owsianki, zawsze są dziwnie rozgotowane, "papkowate". Chyba pozostanę przy kaszkach błyskawicznych 😕. Ale przyznaję, że to pewnie wina moich rąk. Minuty to jednak zawsze walka, dlatego wolę owsiankę błyskawiczną - zalać, odstawić i zjeść ☺️

Cześć Alena, dzięki za opinię :). Na pudełku bezpośrednio podajemy sposób przygotowania płatków! Ale jeśli nie jesteś zadowolona z ostatecznej konsystencji, spróbuj szybszej wersji! https://aktin.cz/vilgain-minutova-proteinova-ovesna-kase/cokolada-a-liskovy-orisek-400-g-42514?_gl=1*ttmk1t*_up*MQ..&gclid=Cj0KCQjwk96lBhDHARIsAEKO4xbr8Q7THlOshbphSte3niaha2nPtXZm1914dsl-7pwJCiP3qAMAfnIaAjlZEALw_wcB. Mamy nadzieję, że się spodoba!

Niesamowite, owsianka jest pyszna

niesamowite pod każdym względem :)

Najlepsze.