4,9
85 ocena

Super probiotika

Nie jestem w stanie ocenić różnorodności użytych kultur, ale jestem zadowolony z produktu.

Jako celiak mogę powiedzieć, że pomaga mi przetrwać.

Na razie biorę je od niedawna, ale są lekkostrawne i nie męczą mnie.

Super probiotyki, codzienna rutyna.

Uważam, że dla osób, które nie mają nic przeciwko cykorii, probiotyki są świetne. Zamówiłem je, ponieważ od dawna biorę probiotyki Vilgain i pomyślałem, że wezmę ulepszoną wersję, ponieważ zakładam, że oryginalne nie są już produkowane. Niestety po kilku dniach z nudnościami i bólem brzucha musiałam je odstawić. Nie mogę używać syropu z cykorii, ponieważ nie czuję się dobrze i nie sądziłem, że będzie miał taki sam efekt tutaj. Jeśli więc przeszkadza Ci cykoria, tak jak mi, rozważyłabym jej zakup.

Widzę dwie rzeczy, oryginalne probiotyki nie są już sprzedawane, a te, które je zastąpiły, mają mniej szczepów w wyższej cenie. Więc niezadowolenie. Następnie są te, które mają więcej szczepów i więcej miliardów kultur, ale znowu nie są wolne od laktozy. Więc wszystko się zmienia, ale moim zdaniem na gorsze :o(.
1

Wciąż się zaprzyjaźniamy, ale po 2 tygodniach jest sympatyczny. :)

Zdecydowanie jeden z najlepszych złożonych probiotyków na rynku. W informacji jest napisane, że nie jest odpowiedni dla kobiet w ciąży, ale po porównaniu składu z innym produktem (który jest odpowiedni), nie znalazłam różnicy, więc nie wiem.

Cześć Anton, cieszymy się, że produkt przypadł Ci do gustu! To zalecenie pochodzi bezpośrednio od dostawcy, najlepiej skonsultować się bezpośrednio z lekarzem w sprawie przyjmowania probiotyków :). Miłego dnia

Prawdopodobnie miałem problem z "śladowym mlekiem", więc codziennie rano popijam je tabletką rozszczepiającą laktozę i wszystko jest w porządku. Poza tym wspaniały ❤️ gorąco polecam

Dla mnie najlepsze probiotyki, jakie do tej pory wypróbowałem.