4,9
253 ocena

skład jakościowy

Wielkie brawa za jakość i cenę... Działa świetnie. Od razu dodaję tę markę do listy moich ulubionych. Widać, że chłopaki z actin dokładnie wiedzieli co chcą zrobić i zrobili to bez kompromisów i świetnie. Dzięki:)

Świetnie, nie ma na co narzekać :)

Przyjmuję go konsekwentnie od kilku lat. Moja zachorowalność znacznie spadła. Jestem przeziębiony raz w roku.

Ktoś ma ulubioną płynną formę D3 pod język, ja przerzuciłam się na formę kapsułek, gdzie podaję ją razem jako poranną mieszankę z probiotykami, OMEGA-3 i multiwitaminą raz na dwa dni. Suplement, bez którego nie mógłbym się już obejść.

Witamina może i dobra. Ale nie wiem, dlaczego sprzedają w połowie puste opakowania. Po otwarciu myślałem, że ktoś rozsypał witaminy (numer się jednak zgadzał). Za dużo plastiku. W pudełku zmieściłoby się 2-3 razy więcej tabletek.

Witam, używamy jednolitego pojemnika dla większości naszych produktów kapsułkowych (również pod względem zużycia materiałów w ich produkcji), a kapsułki mają również różne rozmiary. W przypadku większych kapsułek pudełko jest bardziej zapełnione, w przypadku mniejszych kapsułek pozostaje więcej miejsca.
Całkowicie się z tym zgadzam.

Zawsze jesienią zaczynam stosować suplementy, a dwuoctan jest jednym z nich 👍

Na zimę, kiedy ogólnie jest mniej słońca, zdecydowanie warto suplementować wit. D3 nawet w formie kapsułek;-)

Suplementuję witaminę D przez cały rok i świetnie, że ta jest odpowiednia również dla wegan! ❤️

Niestety, tutaj w Czechach nie dostajemy tyle słońca, na ile zasługujemy. Dlatego polecam suplementację D3 w miesiącach zimowych, a ta od Actina naprawdę mi odpowiada :)