4,7
46 ocena

Delikatny zapach, ubrania są bardzo przyjemne w dotyku, dla mnie najlepszy żel do prania, szkoda, że nie ma go również w większym opakowaniu.

Kupiłam go już drugi raz i chętnie będę do niego wracać. Odpowiada mi jego formuła, gęsta konsystencja i świetne właściwości czyszczące. Zapach nie jest mocny, więc wręcz przeciwnie, suszenie na świeżym powietrzu czy używanie płynu do płukania tkanin odstaje.

dziwnie pachnie, ale to tylko żel do prania, wymagany płyn do płukania tkanin

Vilgain ma już wszystko. Żel do prania jest zdecydowanie częścią domowych zakupów.

Żel jest również świetny dla alergików i naprawdę dobrze myje nawet przy 30, co jest dość rzadkie w przypadku żeli organicznych. Cena mogłaby być niższa (np. większe opakowanie).

Żel nie ma perfum, ale delikatnie pachnie, powiedziałabym, że mydlanie... Myje świetnie. Mam bardzo twardą wodę ze studni i nadal nie muszę używać dużo żelu.

Nieźle, ale wciąż szukam swojego topu. Słabo z miejscami

Przyjemny, delikatny zapach.

Bezzapachowy, ale dobrze się myje

Pięknie pierze wszystko, tylko zapach jakiś taki dziwny. Sam żel pachnie tak dziwnie, co na praniu to inny zapach, taki (nie wiem jak to opisać), po prostu dziwny.

Cześć Christina, żel do prania Vilgain jest wykonany z naturalnych składników i nie zawiera syntetycznych substancji zapachowych. Dlatego jego zapach jest inny. Zależało nam na opracowaniu żelu bez substancji szkodliwych dla naszej skóry i planety. Miłego dnia.
2