Vilgain Bezglutenowe spody do pizzy

4,2
35 ocena

Ciasto po otwarciu miało gorzki posmak, który niestety utrzymywał się po upieczeniu. Do końca daty ważności pozostały dwa miesiące, więc nie powinno to stanowić problemu.

Cześć Anna, sprawdź wiadomość e-mail od Aktinu, lepiej przyjrzyjmy się ciastu. Miłego dnia

Idealne. Lekko zwilżyliśmy ciasto, a następnie udekorowaliśmy. Bardzo pyszne, na pewno zamówię więcej.bardzo dziękuję.

Niestety mam to samo doświadczenie. Po zakupie produktu ciasto było pęknięte, ale nie zajmowałem się tym. Po dobrym przechowywaniu wyciągnęłam ciasto i było pokruszone na kilka kawałków, więc od razu trafiło do kosza. Data ważności była dopiero w czerwcu.

Cześć, Nicole, przepraszamy. Prosimy, jeśli zabraknie produktu, który nie jest odpowiedni, nie bój się skontaktować z nami natychmiast ze zdjęciami - podpora@aktin.cz 😊.

Kruszy się nawet po zalecanym przygotowaniu.

Cześć Peti, bezglutenowa baza do pizzy zawiera bezglutenową mąkę pszenną, mąkę gryczaną i mąkę kukurydzianą, więc ciasto może być bardziej kruche. Następnym razem spróbuj je lekko zwilżyć i podgrzać przed użyciem, aby ułatwić pracę. Miłego dnia

Najlepsza rzecz na świecie.

Czuć, że nie jest to klasyczne ciasto. Ale po upieczeniu to pyszna domowa pizza gotowa w kilka minut:)

Niestety, ciasto dotarło do mnie uszkodzone...

Cześć Michaela, przepraszamy, jeśli Twoje towary nie dotarły w porządku. W takim przypadku prosimy o bezpośredni kontakt ze zdjęciem - https://aktin.cz/podpora. Skontaktujemy się z Tobą mailowo i wspólnie rozwiążemy sytuację 😊. Życzymy miłego dnia.

Świetna pizza Świetny smak Zdecydowanie kupię ponownie

Smak w porządku, ale nie dostałem jednego dużego naleśnika, ale około 10 mini kawałków... nie znalazłem zastosowania jako "chleb".... za te pieniądze następnym razem nie. Może gdyby zamiast 1 dużego były 3 mniejsze, to by się tak nie łamały i nie byłoby 130sacherów.

Cześć Martina, dziękujemy za Twoją opinię. Jeśli Twoja pizza jest zepsuta, nie bój się skontaktować z nami natychmiast ze zdjęciami - podpora@aktin.cz. Dzięki za pomysł 🤩, na pewno się nad tym zastanowimy. Życzymy miłego dnia.

Miejscami się kruszy, ale wynika to z braku glutenu. Poza tym, jak na domową pizzę, świetny produkt na szybki posiłek.