Ekstra dżem - opinie
Jak dla mnie bardzo przyjemny smak, cena adekwatna, ocena dziesięć na dziesięć 👌
Mniam! Zamówię ponownie
To bez wątpienia jeden z moich ulubionych dżemów! Dodawałam go do misek z jogurtem, serników, a nawet do mojego cytrynowego tortu urodzinowego! Uwielbiam też to, że jest zrobiony w 100% z owoców!
Dżem ma przyjemną konsystencję, jest gładki i łatwo się rozsmarowuje, a na pierwszy rzut oka wygląda bardzo apetycznie. Jednak smak jest całkowicie rozczarowujący: nie ma ani wyrazistego smaku, ani aromatu i jest po prostu mdły. Ogólnie rzecz biorąc, wygląda dobrze, ale nie daje żadnej prawdziwej przyjemności podczas jedzenia. (Niestety, prawie przy każdym produkcie, który zamawiam, napotykam ten sam problem, więc jestem coraz bardziej rozczarowany, z wyjątkiem tuńczyka)
Mało wyrazisty smak, ale konsystencja jest w porządku.