Enzymy trawienne - opinie
Bardzo lubię ten produkt, zawsze mam go w domu. Jem go do potraw, które są ciężkie, tłuste lub po prostu wiem, że to jedzenie, po którym będę mieć wzdęcia i trudno mi je strawić. Przykładem jest popcorn – mogę go zjeść bez wzdęć i bólu brzucha, jeśli zażyję ten produkt :)
Jestem niesamowicie zadowolony z tego produktu, ponieważ jem dużo orzechów, migdałów itp. i bardzo mnie po nich wzdęło. Do tej pory żaden lek nie rozwiązał tego problemu, ale ten produkt jest po prostu cudowny, dla mnie zdecydowanie się sprawdził.
Wciąż testuję, ale jak na razie wszystko wydaje się być w porządku.
naprawdę działają
Bardzo dobry produkt
Dla mnie super. Działają.
Po jedzeniu czuję się lepiej
Jak dla kogo, u mnie tłuszcze za bardzo nie działają, biorę już 14 dni i zawsze mam ciężkość w żołądku, potem przechodzi nawet po dietetycznym posiłku. Będę szukać innych.
pomogły na trawienie
Bardzo dobry produkt!