Vilgain Kukurydza na popcorn BIO

4,8
49 ocena

Niesamowita i zdrowa przekąska.

Drobne naleśniki, tylko mniejsze

Po raz pierwszy spróbowałem zrobić domowy popcorn i było to łatwe, szybkie, smaczne i wiem, co tam włożyłem :) plus jest mniej odpadów później. Win-win...(mikro popcorn ze zwykłych sieciówek dzieciaki lubią, ale trzeba przymknąć oko na składniki i cenę :D )

Pierwszy raz domowy popcorn i wielka satysfakcja

Zdecydowanie jedna z najlepszych kukurydzy na popcorn. Doskonałe popping (duże regularne kawałki) i dobry smak. Polecam

Ta kukurydza to nie byle jaka kukurydza! To niebieska kukurydza, która zawiera przeciwutleniacze i substancje bioaktywne o silnym działaniu przeciwutleniającym. Domowy popcorn z mnóstwem korzyści na top!!!!

Smak i wygląd są rzeczywiście świetne - orzechowe i śnieżnobiałe, ale niestety przygotowanie w garnku / patelni działa tylko z tłuszczem - po przygotowaniu bez tłuszczu tylko kilka ziaren pęcznieje. Ale może lepiej działa z maszyną do popcornu na gorące powietrze... Warto spróbować!

Świetne do robienia domowego popcornu!

Prawdopodobnie wszyscy kochamy popcorn, ale prawdopodobnie wszyscy też wiemy, co zawierają te wszystkie 💩 klasyczne. Zakochałam się w robieniu tego popcornu z odrobiną ghee lub oleju z awokado + sól i jest to niesamowite połączenie! Plus, wszystko czego potrzebujesz to hacen i pokrywka