Vilgain R2E Czerwona fasola BIO

4,8
129 ocena

Byłem trochę rozczarowany, fasola jest niedogotowana i trudniejsza do pogryzienia. Niestety nie kupię ich ponownie następnym razem. Spodziewałam się bardziej miękkiej i smaczniejszej fasolki.

Cześć Jani, fasola jest przygotowana tak, że można ją położyć bezpośrednio na talerzu, ale różni się nieco od klasycznej fasoli z puszki. Fasolkę można dodać do kilku dań jednocześnie - wypróbuj mój ulubiony przepis - https://aktin.cz/zapecene-nachos-s-hovezim 🌮. Miłego dnia.

Bardzo smaczne i świetne na wynos.

Super, kupię jeszcze kiedyś :)

super super do natychmiastowego użycia, bez przygotowania, zawsze mam w zapasie!

Spis drtiny

Cześć Kamila, dzięki za opinię. Chętnie popracujemy nad tym razem na naszym mailu podpora@aktin.cz, prześlij nam proszę zdjęcie. Miłego dnia :).

Absolutnie idealna rzecz dla wszystkich uczniów! Wystarczy otworzyć torebkę i od razu użyć! Rośliny strączkowe są całkowicie wolne od pracy i mają wspaniały smak!

dobry wybór :)

Jedynym zarzutem jest to, że są zbyt "al dente", jeśli można tak powiedzieć.

Dla wegetarianina świetne źródło białka, używam go z ryżem, tofu, sałatką, wspaniałą rzeczą jest to, że fasola jest już w stanie do natychmiastowego spożycia

Rośliny strączkowe są jednym z głównych składników mojej diety. Dużym minusem jest ich bardziej czasochłonne przygotowanie. Dlatego dobrze jest mieć je zawsze w zapasie w domu.