Magdalena Slebioda

Magdalena Slebioda

Nie są typowym spodem do pizzy, bardziej gumowe ale pyszne w smaku

Fajna piankowa konsystencja

Dobrze się rozpuszcza, jednak bardziej pachnie, niż smakuje orzechem

Idealny zamiennik parmezanu! Bardzo jestem zadowolona

Szybko się przygotowuje, w smaku bardzo dobre

Świetnie smakuje!

Jako pancakes- niezbyt. Jako gofry- super! Idealnie chrupiące i sycące

Zbita i kleista konsystencja, mocno czuć pomarańczę

Mało słodkie, co dla mnie jest na plus. Dobrze się rozpuszcza i smakuje

Na szybki posiłek bardzo fajne

Idealnie wyważony smak i kwaskowość

Przepyszny! Idealny do każdego słonego dania plus ogromna zawartość białka!

W smaku jak klasyczne chrupki orzechowe, Polecam!

Totalny HIT! A co najważniejsze, bardzo syci

Ładnie nawilża i pięknie pachnie!

Bardzo wyrazisty smak

Idealny jako dodatek do posiłku. Delikatny w smaku

Eksplozja smakowa!!! Przepyszne połączenie zbitego kremu orzechowego, kawałków migdałów i kwaskowego dżemu

Dobry w smaku, kawałki są większe niż klasyczny chleb tostowy dostępny w sklepach.

Placki są bardzo dobre, choć trochę grubsze niż klasyczne tortille

Granole od Vilgain to najlepsza rzecz jaka istnieje! Duże kawałki, obłędne w smaku!