Amix Amix Whey Pure Fusion Protein

4,4
116 ocena

Mega top nawet z wodą jest dobry 💪

Smak waniliowy - jest pyszny, ale tylko z mlekiem, z wodą nie smakuje za bardzo. Potrzebuje więcej wstrząsania w shakerze, czasami pozostają grudki. W przeciwnym razie jestem maksymalnie zadowolony.

Smak vs skład - Świetne białko - do picia i owsianki, dodane enzymy trawienne, co zawsze doceniam. Ale składników w składzie unikam (konkretnie maltodekstryny i kolagenu), więc ten frajer nie zawędruje już do mojego koszyka.

Białko - Cel jest spełniony, ale chemiczny język, po prostu czuję....

Polecam - truskawka jest fantastyczna, mięciutka, nie czuję nieprzyjemnego posmaku jak przy innych białkach, owoce leśne przetestowane, też smaczne. Amix bardzo przypadł mi do gustu.

doskonała - podwójna czekolada/kokos bez posmaku, niesłodzona i łatwa do wymieszania w shakerze

Smaczne i kremowe białko:) - miałem smak bananowy, był mniej bananowy niż Bodylab, ale bez posmaku i bardzo smaczny smak, polecam!:)

Są dużo smaczniejsze od innych marek - po wypiciu czekoladowego białka długo czułem sztuczny "ogon" na języku. W porównaniu do innych marek, ta nie zdobyła dla mnie punktów. Zresztą rozpuszczalność itp... wszystko ok :).

Nie kupuję żadnego innego białka! - Jest to doskonałe białko, doskonała wartość odżywcza i rozpuszczalność. Droższe w cenie, ale warto!

Świetny - trochę bałam się "zapachu" po otwarciu, ale kiedy go spróbowałam, wszystkie moje obawy zniknęły! Świetnie nadaje się do owsianki, a także jest wystarczająco słodki, aby używać go do pieczenia (zamiast słodzika).