23
odpowiedzianych pytań
Czy wersja „bez smaku” zawiera w składzie sukralozę?
Witam, czy kiedykolwiek planujesz ponownie udostępnić smak sernika malinowego? Dziękuję
Witam, jaka jest odpowiednia ilość do owsianki na śniadanie? Używam owsa Vilgain 1 minute - około 4 łyżki zalane gorącą wodą. Używam tylko białka do zdrowego odżywiania w mojej porannej owsiance, nie potrzebuję znacząco zyskać mięśni. dziękuję - przy okazji twoje płatki owsiane Vigain są świetne;-)
Witam, chciałbym wiedzieć jaka jest różnica między tym białkiem a białkiem serwatkowym ISO zero? Nie rozumiem i nie mogę wybrać, czy możesz proszę doradzić?
Witam, chciałem zapytać czy dobrze rozpuszcza się w podwyższonej temperaturze. Niektóre białka mają tendencję do wytrącania się. Dziękuję bardzo.
Witam, napisano, że smak bułki cynamonowej będzie wkrótce dostępny, a teraz jest tymczasowo wyprzedany. Czy powinienem spodziewać się, że będzie z powrotem w magazynie za kilka dni, czy nie? Dziękuję za odpowiedź.
Witam, czy to białko można przyjmować w ciąży? Dziękuję za odpowiedź:)
Witam, czy wersja "niearomatyzowana" zawiera BCAA?
Witam, Minęło trochę czasu odkąd biotech zmienił opakowanie swoich białek, ale zastanawiałem się, czy zmieniło się tylko opakowanie, czy również białko? Osobiście uważam, że jego jakość i smak są nieco gorsze 😔 Z góry dziękuję ☺️
Kiedy smak kasztanowy będzie ponownie dostępny? Dziękuję
1