4,4
49 ocena

nie zachwyca, nie obraża... klei się do zębów i smakuje nijak....

Dobry - Bardzo dobry i miękki baton.

Dobry smak, gorszy skład - Jak zwykle w przypadku Biotech smak jest na najwyższym poziomie. Chciałbym zobaczyć skład bez dodanych barwników (E102, E129) i aromatów, ale oczywiście wpłynęłoby to na smak i nie byłby tak pyszny. :)

:) - miękki, dobrze smakuje

Droga sojowa suka - Smakuje jak sojowa suka...

mniam - to taki sztywniejszy baton, ale w ogóle nie umniejsza to przyjemności z jedzenia. Totalnie jak delikates, naprawdę polecam na zdrowy zamiennik, a jestem naprawdę miłośniczką :D Bardzo fajny smak, brak posmaku po zjedzeniu i bardzo fajna cena. Nie mogę się doczekać wypróbowania również innych smaków.

PERFEKCJA! - Uwielbiam pistacje, a to połączenie w ciemnej czekoladzie jest absolutnie luksusowe, baton jest nieco większy, ale nikomu to nie przeszkadza :D przypomina mi trochę Deli, zdecydowanie nie zamawiałam ostatnim razem. :) Banana- drugi ulubiony smak, trochę przypomina banany w czekoladzie, tylko nie tak słodkie. Cookies&cream- chyba najsłabszy smak, dość sztuczny, za słodki. Tiramisu- fajny smak, kawy jest tylko trochę, dość odległy (a szkoda :( :D ). jest mniej słodki, więc przynajmniej nie ma się wrażenia, że zjadło się landrynkę :D

Salted Caramel - kupowałam tacie na przekąskę razem z innymi batonami. W smaku świetny. Przypominał mi margot, chociaż pachniał jak margot.

Baton proteinowy - próbowałem smaku masła orzechowego - smak jest dobry, dość słodki - przypomina mi baton Deli. Pistacjowy, również bardzo słodki, ale dobry.

Prosty, miękki, słodki