20
odpowiedzianych pytań
witam, chcę zapytać czy będzie coś z kreatyny co minęło pół roku? Miałem ją w pudełku, zaplombowaną, więc wolę zapytać, szkoda mi jej wyrzucać, ale znowu niż się z niej wydostać... więc wolę ją wyrzucić, dziękuję za odpowiedź
Witam, chciałbym zapytać czy organizm może przyzwyczaić się do przyjmowania kreatyny tak jak do kofeiny? Jeśli tak, to chciałbym wiedzieć na jak długo odstawić kreatynę. Dziękuję za odpowiedź.
Czy kiedykolwiek będą dostępne smakowe wersje kreatyny?
Witam, zamawialiśmy monohydrat kreatyny Myprotein już 3 razy. Za pierwszym razem wyglądał prawie jak białko, ale za drugim razem, gdy go zamówiłem, wyglądał krystalicznie jak sól lub coś w tym rodzaju. Za trzecim razem wyglądał tak samo jak za pierwszym razem. Więc zastanawiałem się, czy robią więcej wariantów lub gdzie wystąpił problem? Dziękuję za odpowiedź.
Witam, chciałbym zadać kilka pytań dotyczących produktu. Nie mam jeszcze doświadczenia z kreatyną, ale chciałbym spróbować. Czy można ją stosować razem z kickerem i spalaczem tłuszczu? Jeśli będę ją przyjmował do wyczerpania, a potem zrobię sobie przerwę, jaki będzie to miało wpływ na mój organizm? Czy musi być przyjmowany regularnie, czy może być przerwa do miesiąca? Czy jest jakaś różnica między dawkowaniem dla kobiet i mężczyzn? Z góry dziękuję za odpowiedź, życzę miłego dnia:-)
Witam, mam kilka pytań dotyczących monohydratu kreatyny Myprotein. 1) Jak dokładnie działa kreatyna? Czy to prawda, że nawadnia mięśnie? 2. Co się stanie, jeśli przestanę ją brać? 3. I czy ma jakieś negatywne skutki, jeśli ktoś nie przestrzega diety, ćwiczeń lub ogólnie? Dziękuję bardzo za odpowiedzi.
Jest napisane 5g na dawkę. A ile ml?
Witam, chciałbym zapytać, czy wersja bez smaku będzie dostępna w magazynie w czasie specjalnej ceny, dziękuję
Witam, odnośnie tabletek, dawkowanie rozumiem, 5 tabletek, ale w dniu treningu wszystkie przed czy 2 przed i 3 po? Dziękuję za informację, jaki jest najlepszy sposób.
Cześć, chciałem zapytać, jak go dozować, aby działał tak, jak powinien, idę na trening 3 * w tygodniu, dzięki za odpowiedź.