3,8
63 ocena

źle się rozpuszcza, miałem lepiej smakujące białka. Jest bardzo sypkie.

Smak nędzny, jak picie spienionej wody z mydłem + posmak truskawki. AllNutrition Vegan Protein Strawberry jest trochę lepszy w smaku. Ale przypuszczam, że dla każdego jest podobny.

Jest dość posmak... nie jest to mój ulubiony.

Smak jest dobry, ale proszek jest tak drobny, że praktycznie niemożliwe jest nie narobić bałaganu podczas odmierzania, a "kałuża" nierozpuszczonego proszku regularnie tworzy się na dnie shakera, bez względu na to, jak mocno nim potrząsam.

Myprotein Vegan Blend, dla mnie najlepsza wegańska odżywka jaką miałem okazję spróbować na katinie. Najbardziej smakowała mi kawowo-orzechowa, próbowałam też czekoladowej i waniliowej i dla mnie są słodsze, ale to pewnie osoba, która lubi słodkie;). zdecydowanie jeśli jesteś weganinem to Ci posmakuje;).

To bardzo miły komentarz :)

dobre składniki, smak bananowy jest tak sztuczny, że pewnie nie kupiłabym go ponownie i ciężko się miesza, ale czekoladowy jest świetny

Dla mnie nic. Takiego białka roślinnego jeszcze od nikogo nie próbowałem, a konsystencja to też nędza. Chyba pozostanę przy białku zwierzęcym niestety.

Z moją nietolerancją laktozy zdecydowanie mogę polecić to białko. Super smak, wysokiej jakości wegańskie składniki. Czego chcieć więcej?

Kilogram rozczarowania - białko ma mocno trzeszczący posmak, którego nie przełamie nawet górna łyżka cynamonu czy dwa banany. Dla mnie szkoda 🤔

Przeciętny - na początku mi się podobał, ale potem kompletnie mnie zniesmaczył. Nawet nie chciałbym go więcej oglądać :D OK do naleśników lub jako dodatek do dań, ale nie polecam pić go samego.