Nutrend Delicious Vegan Protein

4
260 ocena

Jest to najsmaczniejsze wegańskie białko, jakie kiedykolwiek próbowałem. Smak jest niesamowity!

Smak Latte był przyjemnie "kawowy", niestety nie mieszał się dobrze w shakerze i miałem grudki, więc nie kupiłbym go ponownie.

Spróbuj blendera albo mocniej lub dłużej wstrząsaj, białko wegańskie jest bardziej grudkowate, to nie wina produktu niestety my którzy nie możemy mieć mleka musimy znosić te wady, polecam smak pistacjowy i mocno wstrząsaj, dużo białek wege ma taką właściwość :/.

Pistacjowo-marcepanowa jest luksusowa, mogłaby być trochę mniej słodka, ale wystarczy dodać więcej wody. Natomiast latte macchiato nie jest w ogóle dobre.

Zgadzam się. Pistacje były świetne, a latte mi nie smakowało.

dla wegan... uwielbiam to!!!

Najlepsze wegańskie białko 😍

Świetnie smakuje i zawiera enzymy trawienne. Absolutnie idealny w musli lub po prostu z mlekiem.

Wysokiej jakości białko o najlepszym smaku, jaki kiedykolwiek jadłem. Całkowite uzależnienie, bez wyrzutów sumienia.

Białko jako takie będzie ok, jeśli nie lubisz białek wodnych - to maleństwo robi się naprawdę gęste po dłuższym miksowaniu. Jednak to, co muszę skomentować, to smak - latte machiatto jest naprawdę paskudne. Ekstremalnie słodki, smakuje zupełnie jak kawa. Pierwsze białko, które miałem problem ze spożyciem. Brr.

Szczerze mówiąc, jedno z najlepszych wegańskich białek, jakie kiedykolwiek jadłem. Ze względu na moją alergię na laktozę szukałem alternatywy dla białka i wypróbowałem to i nie kupię innego. Posmak jest lekko piaszczysty i musi być zmieszany z większą ilością mleka/wody niż klasyczne "krowie" białko, ale nadaje się do picia, a smak jest naprawdę na najwyższym poziomie!

..................