Nutrend Fat Direct 2 in 1 Shot

4,4
56 ocena

Świetny strzał!

Niewiele, efekt niezauważalny, smak okropny.

Najpopularniejszy strzał przed występem. Podkręca atmosferę i rozgrzewa.

Działające 2 w 1 - Jeśli jesteś na scenie fitness od jakiegoś czasu i obawiasz się, że produkty takie jak kickery i spalacze nie będą działać tak dobrze dla Ciebie, ten nutrend udowodni, że się mylisz! Smak nie jest najlepszy, ale doskonale spełnia swoje zadanie! :)

Top - Super, wystarczy mi pół opakowania, a pocę się jak szalony :D

fat direct - nic wielkiego poza tym, że mi smakował, więc nie powiem, żeby zobaczyć efekty trzeba by go brać codziennie.

Nie chcę kolejnego - prawdopodobnie jedyny kicker, który naprawdę na mnie działa. Miałem ich wiele, ale każdy z nich sprawiał, że drapałem się po głowie i byłem przygnębiony. Ten spalacz dał mi tylko lekkie mrowienie i wreszcie koniec z depresją. Dzięki niemu ćwiczyłem dłużej niż zwykle i gdybym miał czas, powtórzyłbym trening! W ogóle nie byłam zmęczona, czułam się jakbym w ogóle nie ćwiczyła, zero zmęczenia! Byłam też w lepszym nastroju. Bez tego zawsze cieszyłem się, że w końcu udało mi się zrobić trening i skończyłem... Nie mogę powiedzieć czy spala tłuszcz, miałam próbkę. Tylko cena mogłaby być niższa. Jak się ćwiczy 6 razy w tygodniu, to jest naprawdę drogo.